Jump to content

Gradski prevoz


Јарослав

Recommended Posts

ovaj usao na NBG. posle pricam sa nekom devojkom kad smo izasle kod YUBC da ga ona stalno vidja kod zeleznicke, i u 23jci, i da mu je jednom dala 10 din,onda ti on pokazuje rukama da hoce 100 din za to sranje, ej! ako mu ne das toliko, opet te udari. ozbiljno ne znam sta da radim za naredni put,ono, boli me :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlatnuo je i nekog klinca. ali on to radi onako u prolazu, da drugi putnici ne skontaju da on ikoga udara, inace bi ga verovatno neko vec naucio pameti

 

prosli put je bio sa stakom, a sad je kao nem. a ova riba mi kaze da ga je jednom na ulici pitala koliko je sati,i on joj odgovorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha:

 

 

Oće kurac, situacije kad zastane prevoz su jedine u kojima se diže kuka i motika u ovom narodu.

 

Tad su spremni da isteruju slepe, ovakve onakve, napadnute od strane kontrolora, samo da se nastavi vožnja, da ne zakasne na posao koji rade za 30 iljada.

Prvi vozači neće hteti to da poštuju i da trpe da ih dodatno drkaju putnici, kao što često neće da stoje na stanici dok ne izađe putnik bez karte, nego ne jebavaju kontrolora.

 

To su te čari kad čovek koji prodaje karte na ulazu u bus i kontrolor koji ih gleda ne rade za istu firmu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ti uspeo sarkazam, oni su ga uveli. To da obećava direktnu suprotnost od onoga što je rekao pre mesec dana je ipak Vučićeva specijalnost. Meni je draže i dalje da pare od BusPlusa idu turskoj firmi Đilasovog pašenoga nego da se SNSizuje, boli me kurac.

 

Nego, zaleteo sam se opet večeras sa komentarom, vidim da je samo na okretnicama, tu može, koga je briga.

 

 

Edit: -1 kurac

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj suši, pravi s ruke E HUE HUE HUE!

A je l' kašlješ suvo nekada, od cigareta? Ili s usta? UOPAA još hvalitetniji fazon

Probao sam i ja ali ne mogu do usta da dovatim.

 

NIJE TREBALO DA ME PODEVAŠ JAROSLAVE

 

JARENCEEE, treba mi pomoć

 

Razmišljam se da popijem jednu s nogu, ili možda ipak s ruku?

 

E KEKEKEKE

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oće kurac, situacije kad zastane prevoz su jedine u kojima se diže kuka i motika u ovom narodu.

 

I kada nema struje ili vode.

 

2 dana bez vode. Masna kosa, neodlasci na veliku nuzdu, kita koja smrdi na "Matijevic" hladnjachu. Zvao sam i pretio bog zna kako, ali sam, kao pichka, na kraju sve to istrpeo i sad se pravim da se sve to nije dogodilo. Isto kao i lik kojem je smetalo to shto je bus zakasnio vishe od 45 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

http://rs.n1info.com...og-kolapsa.html

 

Direktor Direkcije za javni prevoz Beograda Uglješa Mitrović izvinio se građanima zbog jutrošnjih gužvi nastalih posle kidanja trolejbuske mreže na Banjici i jedne saobraćajne nezgode na Slaviji.

"Na osnovu podataka GSP-a, velika havarija - kidanje mreže, dogodilo se na Banjici, i taj kvar je saniran u 8.45. Međutim, saobraćaj je u centru grada bio usporen i delimično blokiran zbog nezgode koja se dogodila na Slaviji", rekao je Mitrović.

Saobraćaj u svim delovima grada je kasnije normalizovan, a Mitrović je rekao da se "izvinjava sugrađanima zbog gužvi u vreme jutarnjeg špica, koje su nastale usled ovih nepredviđenih okolnosti", preneo je Beoinfo.

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...