Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

https://nypost.com/2015/10/04/your-favorite-song-on-the-radio-was-probably-written-by-these-two/

 

Quote

Oddly, given PoP’s musical preferences, one of the label side’s first signings was an Iron Maiden-ish hard rock band called It’s Alive, fronted by a long-haired glam-rock singer named Martin White. PoP saw that White — who, despite his metalhead persona, had a secret love of pop music — was a genius at crafting melodies.

PoP dropped It’s Alive from the label (which itself folded soon after) but made White his protege. White — later christened the more Hollywood-friendly Max Martin — spent two years watching and learning, and he and PoP became a team.

Ace of Base’s album was a global smash, selling 23 million copies on the strength of hits “The Sign” (also the album’s title) and “All That She Wants.”

Logican sled dogadzaia...maistori disko podiuma, tremolo melodike i lakih nota...Svedi blue.gifblue.gifblue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj ti je i dalje najbolji

Ne mogu da verujem da je ovaj čovek dobio ovakav ugovor. Pa ne biste verovali kakva je to osoba. Bio ja prošle nedelje u Los Anđelesu u radnji i čekao u redu na kasi. Ispred mene je bio upravo Kentejvijus Kaldvel Poup. Hteo sam da mu se javim ali nisam nešto bio raspoložen jer je i on bio prilično namrgođen. E sad,šta se desilo? Ispred njega je bila jedna žena. Kaldvel Poup je prišao ženi bukvalno na par sentimetara. Isturio je deo tela gde mu se nalazi polni organ i počeo da češe penis o zadnjicu te žene. Kada je to osetila,odmah se okrenula i šutnula ga nogom u stomak. Kaldvel Poup je pao na mene i ja sam pao a on na mene. Uzimajući u obzir da sam kupovao mleko to je puklo i ja i on smo bili mokri od mleka. Međutim,Koldvel Poup je ležao leđima na meni i dok je ležao on je trljao svoju zadnjicu o moj polni organ. Sto posto bolestan čovek.

Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (podočnjak, 12. jul 2017 10:39)

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta ste očekivali. Zar ste stvarno mislili da je Apple lud sa cenama za XS i XS Max. Tržište telefona stagnira. Eno vam izveštaj pre neki mesec izašao. Bila je vest po svim sajtovima. Prodaja je opala jer su se ljudi zasitili, a rešenje je dodatna kanibalizacija prodaje većim cenama. Kanibalizovace se deo kolača, ali će veće cene dovesti do održavanja nivoa prihoda. I kao sto smo videli u prvom kvartalu, Appleu je to uspelo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ljubav ne zna za granice, još malo pa će i đedo i majmun na porodiljsko bolovanje

 

nego, zastranih ja na youtubu opet:

 

2 mil views ===> STO KA (poy i ja dvamilijonprvi)

 

 

Saban je otisao zeljan Cuce!!! Zato kazem, pustite ljude Nek se vole!! E moj sabane, laka ti crna zemlja...❤

 

 

Draga moja Gina. Lako je uzivati sa tudjim muzem cetiri sata . Dva puta sedmicno. Dodje uredan raspolozen a kod svoje zene kaze pusti me,nemoj sada,sutra cu,o samo me nerviras,odo odmoriti. A kod te druge sve zelje su ispunite. Neka je njemu laka zemlja. Ako ga Cuca jako voli neka napravi suicid. Da vidimo kolika je to ljubav. GOCA TREBA DA ZIVI ZBOG DJECE I UNUKA.
 
:blek::blek::blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egzodus iz Hrvatske: Otišle stotine hiljada ljudi

 

Eto vam je oluja na finjaka, zveri.

-

Toliko su bežali od Srbije i Jugoslavije, a sad su opet u nekoj novoj Jugoslaviji (Evropska unija). Jedna dobra vest za ljude koji ne vole Hrvate: ako se ovaj trend nastavi, hrvatska nacija će nestati nekoliko godina pre srpske. S tim što ćemo i mi svakako nestati.

-

sad je prilika da napadnemo :)))

-

Bas sam zabrinut... Nek im se iseli sto vise gradova velicine Knina iz 1991

-

ostace migranti iz Afganistana,Sirije i Iraka...bice mozda i Kurda.

-

Имајмо наду, не губимо вјеру дуваће 'олуја' у супротном смјеру!!

-

U Vukovaru i celoj Slavoniji, po kontejnerima prevrcu, koliko im je dobro.

-

Druga valuta je bahreinski a ne srpski dinar,prvi kuvajtski a nas je oko 20mesta,zato ostajte ovde kod Jorgovanke 5000e.

-

to i jeste globalni cilj svih ovih sukoba od 1991. Da se rasele narodi sa prostora bivse SFRJ i da dodje neko drugi brojniji. Nisu dzaba stari govorili da je zemlja od onoga cije ovce je pasu. Dok mi to shvatimo i okrenemo se oko sebe u Srbiji ce biti najmanje Srba

-

Moze, ja cu da napadam iskljucivo hrvatice do 25 godina

-

Idite gledajte Liverpul.

-

Ratovali smo za zemlju,a sad zemlja osta pusta da raste korov

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...