Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Savatio ih je dok je do kolena u djubretu brljao po deponiji. Ko nekada kada je po snegu spasavao dete. Ja mislim da je on ipak Klark Kent. Ima cvike, sve se poklapa. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam jednog gospodina koji je predložio Žarku Zečeviću u valjda ''Tri šešira'' da ovaj preko savezne Udbe sredi neku utakmicu revijalnog karaktera...

Kako bi se gospodin noću prikrao, recimo preko terase, u hotelsku sobu i silovao prethodno nadrogiranu manekenku (Izabel Gular), dok onaj njen golman (Kevin Trap) hrče sve u šesnaest...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto sebe da ubijate...?

Pa, zna se koga treba ubijati se... serijski...

Npr. političare (vlast - opozicija), kako republičke, tako i one na lokalu, za... zatim tajkune, pojedine novinare, pojedine nogometaše, pevaljke, influensere, babune sa IDJ-a, određena vojna lica, pa čak i određene doktore...

I manite me tih baj... bajkica tipa raj / pakao i sl.

Da društvo ima makar stotinak serijski nastrojenih, koji bi roknuli... svaki po pedesetak... bili bismo Eldorado... I Eldorado i Kazablanka, razumete...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, vudun said:

I manite me tih baj... bajkica tipa raj / pakao i sl.

Meni se Bog javio i pokazao mi viziju raja. Pakao mi nije pokazao tako da za to vec nisam siguran. Nije bajka nego realnost ma koliko meni i dan danas to izgledalo neverovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...