Jump to content

The Best Of 2015


Demon Seed

Recommended Posts

Kuruz ce da bude u fazonu, Laza je u pravu da je Leprous govno, sinoc su na pivu pricali o tome.

Lou ce isto da tvrdi ali nece ici sa Lazom na pivo pa ce da hejtuje Kokija.

Lelek ce da promeni muzicki ukus 5x do tad pa ce ga boleti kurac.

Bora ce reci da je govno i da ne cuje.

Jare je najnepredvidljiviji, sve zavisi na kakvu se klinku tad bude palio... sreca sto Laza nema cerku.

Lou ce takodje da hejtuje aranzmane i master ce mu biti suvise pop.

Melinda ce da luci feromone dok trci uz album.

Edited by Grobodan
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček da skontam, tebi je slično ono što rade Opeth i Steven Wilson trenutno?

 

slicno po tome koliko su dosadni meni. cela car PT kad su se pojavili je bila to sto on moze kroz tu prog rock atmosferu da provuce pop senzibilitet koji retko koji proger je mogao, narocito u toj eri. ima dobrih pesama na solo albumima, ali ima i brdo dosadnog jammy gnjavatorskog materijala.

 

Aj da otvorimo neku opkladu, znaci ja velim pet godina sto ce reci otprilike za 2 albuma.

Sledeci ce biti prica, to je taj zvuk ali kad hocu Leprous ja pustim Bilateral.

Za dva albuma, matori prdezi koji treba da crknu.

 

bar cu da ocenujem objektivno u skladu sa svojim ukusom umesto kroz fanboy naocare da govorim da im je svaki novi mediokritet album godine :haha:

 

Koliko se secam vec mu je Agent Peshko novi bolji od Congregation tako da kapiram da ce za 5 godina max da ih hejtuje :haha:

 

moz misliti, svideo mi se vise album nekog novijeg benda od albuma benda kojeg pratim duze vreme :o

 

mora da je glitch u matriksu. kako moze neki noviji bend da izda album koji je meni interesantniji i raznovrsniji od leprousa? zar ih nisam doveo u BG 3 puta? kakva je to izdaja? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

sustina je da su meni omiljeni albumi po mom trenutnom muzickom ukusu. tu naravno postoji neki kontinuitet, ali jedna ta stavka glavna sto se mog ukusa tice je da mi nije interesantno kad se bend ponavlja i snima nove albume identicnog stila i opadajuceg kvaliteta.

 

nemam vremena sve sto izadje da preslusam pa idem po tome sta mi ljudi slicnog ukusa preporucuju.

 

nisam ni tri albuma na pitchfork top metal listi preslusao, pa nije kao da pratim neke trendove i jurim sta je in.

 

jurim sta mi zvuci sveze u skladu sa svojim muzickim ukusom.

 

verovatno bi mi se vise svideo noviji steve wilson dok sam bio na faksu, duvao i prolazio kroz svoju fusion fazu.

 

ali danas mi je dosadno, koliko god da je lepo nasminkano.

 

mozda za 5 godine udjem u fazu da slusam samo kuruzov dosadni nemacki blek, ko zna. ali svakako sam siguran da necu biti u fazonu da slusam mejden i slejer kako izbacuju dosadnije verzije vec snimljenih pesama i riffova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...