Jump to content

2016.03.20. *Klub Elektropionir, Beograd* Otrovna Kristina


VoivodBG

Recommended Posts

Karte na ulazu su bile 400 i prelepo su uradjene, to bas volim kada se neko iscima oko toga. Pocelo je u 22;15, zavrsilo se u 23;15, sat vremena materijala, odsvirali koliko su imali. Ozvucenje - krs, bitno unistilo kvalitet ugodjaja, plus sto su otpanjili sve, tonac se tripovao kao da je na tehnu, izgubljen u vremenu i prostoru. Ok je kad je glasno ali kada je cisto, ovako je bilo muljavo i glasno, cinele se nista nisu cule i mesale su se sa gitarskim distorzijama u miksu, bas fataliti za uho, morao sam zabodem skroz nazad da bih uopste cuo nesto. Nekim jumetalcima je zvuk bio do jaja, ne kapiram kako al ae. Od mercha bile crne i crvene majice, bili diskovi i vinili, a i neki STS vinili.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

De je manji od Guna jare jesi ti lud covece? Tamo komotno moze da stane 400 ljudi, onaj skuceni Gun ako si mogao da napakujes 250 ko sardine da stanu. Mislim, procenite sami:

 

 

Pritom, iz ove pozicije odakle je slikano ima jos mesta iza gde moze da se sedne, plus jos ima sa desne strane isto hodnik. Glavni problem sa Gun klubom je bio to sto je kapacitet pola kluba bio neupotrebljiv za gledanje koncerata zbog mesta gde se nalazi tonac, jedino si mogao ispred tonca u prostoru od kapaciteta 150 ljudi da gledas i slusas koncert, ovde imas dugacak prostor duplo duzi od Guna gde mozes da spakujes ljude da GLEDAJU i SLUSAJU koncert. U Gun-u pola ljudi nije moglo da GLEDA koncert, u tome je prednost ovog novog kluba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve su cijene piva tamo? Nadam se da su malo humaniji od Mixera.

I sad mi zao sto nisam bio na Otrovnoj Kristini sinoc, ako se vec sve zavrsilo oko 23:15, 'ladno se mogao hvatati dnevni prevoz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...