Jump to content

2016.03.12. *Dom omladine, Beograd* Ozric Tentacles, Project RnL


kuruz

Recommended Posts

Trenutno najbolja na forumu. :bigblue:

 

Drugstore da mi da free kartu, i ostale opijate za dž, što im pravim reklamu.

 

Ostavite Jaroslava na miru, dobar je on momak, samo ponekada nervozan, pa mu treba vremena da se opusti oko nove muzike. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je koncert zaista bio zadovoljavajuć, to pozdravljam, ako su i tako uspeli da sakupe novu publiku i to uveliko pozdravljam, jer je to krajni cilj ove igrice zvane muzika.

 

za novu publiku ne znam, ali tada je bila gomila ljudi koje ćeš viđati samo po trens i rejv žurkama, a koji u ogromnoj meri vole OT

 

da li su oni hipsteri?

 

i nije za mene Ozric ništa novo, volim ih i slušam dosta dugi niz godina

 

što je i razlog zašto sam svršavao prvi put kada su najavljeni i zašto svršavam sada ponovo

 

kada se pojavi nešto za mene novo, ako se zadesi da odem na koncert/svirku, mogu samo posle toga utiske da dajem, nikako na suvo da pričam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako odem ovaj put, uradim anketu sa svima na koncertu, vratim se sa statistikama.

 

Gruvi, onda se nisam ogrešio o tebe. :azal:

 

Koliko ti je trebalo da se prepustiš Repetitoru? Budi iskren, seti se koliko si hejtovao na temi i kuda god se postovao bilo koji klip na forumu? :mrgreen:

 

Kontam da si otišao naslepo na koncert i bum, kupili te, ne?

 

edit: Simon, sve dok umeju da cene narodni melos Šemse i Južnoga Vetra. :maca:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, to je opšte mesto. Pitaj svaku curu na koju se ložiš ili si bio, šta voli da sluša? :haha:

 

@Melinda, nemojte pogrešno da me shvatite, ja prvi volim da iskopam anonimuse, i da ih podelim sa svetom. Jer to mi je i najveće oduševljenje na kraju dana. Stekao sam samo utisak da je to lažno radovanje, iako zaista nemam ništa protiv da ljudi otkriju neke tamo nepoznate bendove i da se vesele za njih. Sve je to na kraju dana stvar marketinga, možeš i najveći prosek od benda da prodaš gradskoj ekipi kao nešto najbolje i inovativno. :bigblue:

 

Voivode, nemojte pogresno da me shvatite ali prosrali ste se :haha:

 

Svaka roba ima svog kupca, a uvek me je bilo briga sta se hajpuje u gradskim ekipama, sto je lose jer sam cesto imala otpor prema nekim bendovim zbog prevelikog hajpa, pa naucena iskustvom, iskljucis se pustis mjuzu radi te, odes na cert i boli te tuki za druge. Simple as that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti je trebalo da se prepustiš Repetitoru? Budi iskren, seti se koliko si hejtovao na temi i kuda god se postovao bilo koji klip na forumu? :mrgreen:

 

Kontam da si otišao naslepo na koncert i bum, kupili te, ne?

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/39135-repetitor/

 

jedan moj post nađi pre 8. oktobra 2015.

 

jedan moj post nađi o njima na bilo kojoj temi

 

zašto nema? zato što neću da serem o nečemu što nisam pustio ni jednom, kao što neću ni da hajpujem nešto što nisam nikada slušao

 

i nisam otišao prvo na koncert, nego sam dobio proverenu preporuku za bend, odlučio da pružim šansu i nisam pogrešio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je tema par puta sanirana od stubova. Imao si prilike nekoliko puta da im se pridružiš u tim akcijama na raznim temama, nemoj sada da poričeš. :no:

 

Drago mi je da si poslušao tu osobu i što ti se bend svideo. Verovatno to doživiš i sa Ljubičicama i Bitipatibi. :wub:

 

Prijatan dan želim, otišao sam na novog Tarantina. :azal::popcorn:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Torche koncert je dokazao da i prostor kao Božidarac, može da bude dobar prostor za koncerte, ali pohvale najviše idu Ninu...

 

I Seven That Spells sa Jastrebom i Temple Of The Smoke. Dva najsvetlija primera.

 

Problem je što ovaj grad nema jedan kršten prostor za koncerte između 300-500 ljudi, sa dobrim ozvučenjem, izolacijom i ventilacijom.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđa prostor zbog tog ovalnog oblika, odnosno što je podosta širok. Za visinu nisam zametio toliko. Anyway, samo dvaput bio tamo na svirci, jednom bio sasvim ok zvuk (Heller), drugi put ne toliko ok (Consecration).

 

Sve u svemu, to sve navedeno mislim da može i za Drugstore da se kaže, doduše tamo sam imao samo jedno iskustvo (OT).

 

A za pušenje može samo da bude plus, kao što reče gore Vo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...