Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Debili sa RTS-a, doveli sedmoricu u studiju (dobro nisu doveli sedamdeset), daju im po minut, i jedna od tema je: Migrantska kriza???

Pa ima toliko bitnijih tema od migrantske krize.. pa mi i sami imamo koliko naših izbeglica sa nerešenim životnim pitanjima (a gde je sudstvo, zdravstvo, prosveta, partokratija, sport...)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulović - dobra priča, malo je već monoton zbog toga što ima tri primera, ali ajde

Martinović - degenerik

Obradović - uči tekst napamet kao Milica zavetnica

Boris Tadić - being Boris Tadić

Pajtić - dosta dobar

Šarović - klasična primitivna lupetanja iz SRS, jeb'o ga Kazahstan

 

Bajatović - boli ga kurac. Zemlja pijan, ima leđa kod Rusa, najviše love od ovih čobana, jebe mu se tačno. Treba glasati za njega. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajatovic isti pijani Dacic. Onaj Sarovic i Martinovic su stvarno ljige.

Martinovic je jebeni bot, kad slusas ono stvorenje dobijes kancer mozga. Od njega su samo Babic i Slina gori.

 

Obradović i Sasa su najbolje iskoristili vreme da predstave izborni program. Mada Sasina greska je sto se pecao na prozivke ovih majmuna.

I cak se Tadic poziva ko je bio ministar u Vucicevoj vladi, ko je bio devedesetih rusio drzavu, uglavnom samo spinuje.

 

Jebem mu mater, pa on je napravio ruglo od ove drzave, on je sa Mikijem Rakicem napravio SNS i pustio Tomu i psihopatu sa lanca da bi sjebali radikale i koji su nas dodatno unistili, upropastio svoju stranku i sad se opet bori da bude na vlasti.

 

A Vucic je dokazao da je jebena picketina posebne vrste, da ne sme da se pojavljuje u debati sa vise ljudi, ma gotov je majmun, ako ne na ovim onda na sledecim izborima.

 

Pajtic je bio odmeren, cudi me za njega, obicno zasipa drvlje i kamenje.

 

Mene zivo interesuje zasto Seki nije bio, nadao sam se njemu, bilo bi jos interesantnije a ne ovog majmuna Sarovica da slusamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...