Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ljudi, meni je mnogo frka da će Toma sutra sa Vučićem da se dogovori .

Moramo da ih posvađamo.

 

U tom smislu, na brzinu sam uradio neku montažu, pa šerujte ako oćete...

Ili da neko napravi bolje i duhovitije... culj je da Toma vidi i iznervira se...

 

6xVtnjr.jpg

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, meni je mnogo frka da će Toma sutra sa Vučićem da se dogovori .

Moramo da ih posvađamo.

 

U tom smislu, na brzinu sam uradio neku montažu, pa šerujte ako oćete...

Ili da neko napravi bolje i duhovitije... culj je da Toma vidi i iznervira se...

 

6xVtnjr.jpg

 

samo udri elfe! :)

 

nisam siguran koliko toma gleda drustvene mreze i te fore, ali bi definitivno bio vrhunski trol da im ovo neko uvaljuje po lajnama twitter botova i na fb-u. ;-) jos si vrhunski odradio detalj sto je "gubitnik" latinicom. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imaginos

Fala, ali mislim da je sada kasno. Rekoše da danas treba da se sastanu. Nadam se da je do sada Toma ispizdeo. Čitam nešto da mu je Vučić ponudio mesto počasnog predsednika SNS, i njegovom sinu mesto podpredsednika u vladi, što je Toma odbio.

 

Inače, i Vuk Jeremić troluje na svoj način u intervjuu:

"[background=rgb(242, 242, 242)"Jeremić je rekao da kampanja, u kojoj bi predstavnik vlasti bio aktuelni predsednik Tomislav Nikolić, ne bi bila toliko prljava i agresivna, jer Nikolić to ne bi dozvolio. /span/span/span/span

span style="color: #313131"span style="font-family: Source Sans Pro", sans-serif]On je dodao da ne očekuje podršku Tomislava Nikolića, ali da smatra da se prema bivšim predsedicima treba odnositi s poštovanjem, bez obzira na eventualne greške koje su činili".[/background]

<p><span style="color: #313131">

 

---------------

Bem ti edit od 2 minuta....

--------------------

 

@Imaginos

Fala, ali mislim da je sada kasno. Rekoše da danas treba da se sastanu. Nadam se da je do sada Toma ispizdeo. Čitam nešto da mu je Vučić ponudio mesto počasnog predsednika SNS, i njegovom sinu mesto podpredsednika u vladi, što je Toma odbio.

 

Inače, i Vuk Jeremić troluje na svoj način u intervjuu:

"Jeremić je rekao da kampanja, u kojoj bi predstavnik vlasti bio aktuelni predsednik Tomislav Nikolić, ne bi bila toliko prljava i agresivna, jer Nikolić to ne bi dozvolio.On je dodao da ne očekuje podršku Tomislava Nikolića, ali da smatra da se prema bivšim predsedicima treba odnositi s poštovanjem, bez obzira na eventualne greške koje su činili"

 

Ako ovo nije loženje Tome, ne znam šta je :D

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro ljudi, dajte neki link gde trolujete, hocu da vas ispartim, ispostujem, lajkujem. :)))

 

 

a propo jasmine: sve je ok, ona je milion puta bolja i pristojnija od skoro svih na sceni, rispekt. ali me je iznervirala u prethodnom snimku sa spanacem. :)

 

(a i ne slazem se sa njom profesionalno, posto ne gotivim tu agile pricu koju ona fura, ali to je sve nebitno u ovoj politickoj prici)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...