Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Radule mora hitno da se mane tvitera i fejsa ako hoće da bude izabran od strane krezavog većinskog dela biračkog tela.

Zajebi da tvituješ, aman, šta to zabole nekog tamo domaćina iz Bačkog Brega ili Pečenjevce šta mu je ko dobacio u Skupštini i slično. Samo rasipaš energiju i vreme. Uđem na taj twitter i vidim samo @ @ # i momentalno me oči zabole.

Na obuku kod Mamića, bre. Da tresne šakom o astal, polomi čašu, da zagrmi televizijski studio, pojebe voditeljku (ja bih, recimo, Jovićevićku) i kamermana kad se kamere ugase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja npr. nisam preleteo, samo ne mislim da bi Radule bio bolji predsednik od Jankovića, a ima realno mnogo manje šanse za 2. krug. Tj. ovo gledam kao izbor između Jankovića i Jeremića, i više bih voleo da Saša ode u II.

Kao što rekoh, na sledećim i dalje za DJB, čak iako Janković napravi stranku

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta raditi u slucaju kad ti se svidja nesto sto osoba govori, ali ti se ne svidja sve sto radi?

 

Pa mislim retoricko ti je pitanje, naravno da je to vrlo lose. Ali ja sam vec istakao da njegovo prihvatanje podrske nije suprotno onome sto je rekao na tu temu, a to je da prihvata podrsku a uslovljavanje ne prihvata.

 

Vraticu se na pitanje sta je problem sa podrskom - problem su repovi, dugovi, ostvarene veze itd. Priroda toga je rizik da ce Jankovic da izda zbog negativnih uticaja kojima je izlozen. Slucajno je tako, ali sto je i intuitivno i ocigledno, da se taj rizik moze bitno umanjiti jedino tako da J. postane predsednik...rizik je bitno veci i zapravo jedino znacajan onda kada Jankovic ne postaje predsednik. Ako onda bude usao u pravu politiku sto je dosta izvesno (meni se cini), problem je potencijalno ogroman jer se sigurno nece moci potpunosti otresti raznih supaka s kojima je sad prakticno prinudjen da bude u kontaktu.

 

Za mene, iz toga je jedini konstruktivan i smislen zakljucak da ako hoces predsednika kao sto je Jankovic (imajuci njegove relevantne pozitivne osobine na umu naravno) neophodno je da podrzis...eehhm...Jankovica. A ne Peru Perica ili nikoga, jer jedino tako ces doprineti da se doticni ostvari u svojoj pozitivnoj ulozi. U suprotnom, plaseci se preterano da ce on da se pokvari, negativno si ga prejudicirao svodeci ga na najgoru verziju, na njegov najmanji potencijal, a upravo si ti (i ostali apstinenti i poneki drugi) proizveo okolnosti u kojima ta verzija ima najvece sanse da se ostvari. Jebiga đinđićevski rezon, ali to bi trebalo da je blisko jednako i tebi i meni i ja naprosto ne vidim drugi nacin da gledam politiku i da nadjem ikakav smisao u svojoj ulozi gradjanina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces reci, sj je nudio da on bude zajednicki kandidat opozicije sto je radulovic odbio

A potom izasao sa idejom jednog kandidata opozicije kao jedinom na koju pristaje inace ce djb imati svog kandidata?

 

Mnogo je lako ponuditi sebe kao kandidata. Pa to svako mo\e da uradi. Pokazuje količinu njegove sujete.

Čuj... nudio je da on bude zajednički kandidat. :udri:

Evo, nudim se i ja da mi svi sa foruma mesečno uplatite po 50 dolara.

 

polako mi kandidatura sj-a sve vise lici na projekat vracanja ds-a na scenu (vec im je podigao vidljivost), a ako bude predsednik, bude. :haha:

 

Janković je pglu, i sujetan, i ne vidi jednu očiglednu stvar. Kada DJB kaže da žele zajedničkog kandidata, oni misle na Vuka 70%, a na SJ 30%, jer ljudi imaju nešto mozga, i znaju da će Vuk imati mnogo širu podršku. Njima bi idealno bilo da Janković bude kandidat za gradonačelnika Beograda, i tu se potpuno slažem sa njihovim procenama.

Da su svi poslušali DJB na vreme, sada bi Vučić bio u frci.

Ali sujeta i glupost su beskonačni.

 

ja mislim da je jakovicu ispod nivoa da to demantuje

 

Čuj.. ispod nivoa.

To je ta drugosrbijanština sujetna i narcisoidna, zbog koje će Vučić opstati još 4 godine.

Da je Janković malo na nivou realnosti, već bi odustao od kandidature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, smorili ste sto strana o izborima a nista pametno niste rekli, slabo šta će se promeniti....Naravno, protiv Vučića idem, degenerika niko više ne može slušati ni gledati.

Nego, šta mislite, koje ime je lepše, Nikola ili Nemanja? Treba detetu da dam ime pa se suprugsa i ja dvoumimo tj rekla je da ja presudim, a nisam odlučan, a i pijan sam malo ova dva dana, realno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav piskavi, nedojebani Vuk Jeremija, uz to i salonski tradicionalista a te fore pogača, šajkača i so ne pali kod mene, može samo da dobije karu a ne glas

 

kakav Boško čobanski tradicionalista, da ne spominjem bivšeg monarhistu, sadašnjeg komunistu Vjekoslava Antuna Šešelja

 

što se tiče Radula, nekako njegov psihološki profil mi nije najjasniji :mhihi: ko da je preskočio detinjstvo pa sada bi da se igra

 

sistemom eliminacije ostade mi Saša zvani sale prangija, nije savršen al ajde

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, smorili ste sto strana o izborima a nista pametno niste rekli, slabo šta će se promeniti....Naravno, protiv Vučića idem, degenerika niko više ne može slušati ni gledati.

Nego, šta mislite, koje ime je lepše, Nikola ili Nemanja? Treba detetu da dam ime pa se suprugsa i ja dvoumimo tj rekla je da ja presudim, a nisam odlučan, a i pijan sam malo ova dva dana, realno :D

 

FENIKS!!! :rockdevil::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...