Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hajde da to istrazivanje lepo objasnim, da bude ono sto jeste zapravo - pricamo o gomili studenta na praksi koje smeste na gomilu telefona i daju im bunch leadova da zovu.

Pre toga je neka skupina idiota sastavila te leadove po sistemu seli smo na zute strane, izrandomovali 5000 brojeva telefona, od cega su 9 moje babe jer im je dosadno pa neka pricaju preko telefona - onda ti klinci popunjavaju anketu kako znaju i umeju dve nedelje.

 

Ako pogledas desni deo sajta gde su gistro aktuelni podaci, vidis da im je uzorak od 4600 gradjana reprezentativan, to sto su podaci iz 2016, ko ga jebe.

 

Bit of a background, ta firma za koju sam radila, u vreme tokom kojeg je sprovodila istrazivanje je bila fino placena od strane vlade za taj projekat, objavljeni su podaci koji nisu bili tacni - mesec dana pre izbora, sudeci po istrazivanju, AV je imao oko 33%; objavljeno je 50+.

 

Dalje, po tome na sta lici sajt, deluje kao da ga je neki genije sklepao za ove svrhe, cisto da pici paralelu svaki put sa tim kada ima izbora.

 

Otkud znam, iz iskustva je fraud :)

 

Meni je dosta zanimljiviji ovaj ad za nagradnu igru u dnu strane :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

za fanove sj-a, 15 min njegove price

 

 

 

- prvo razblazava greske ds-a stavljajuci ih na istu listu sa "grupom stanara" i raznim drugim nebitnim pokretima, kao fora "nije me podrzao samo ds nego i kucni savet", a mi treba da poverujemo da je ds bezopasan kao neka od trivijalnih grupa koje su ga takodje podrzale.

 

- kaze da su "gresi prosle vlasti smesni u odnosu na ovu sad". misleci na ds. :-) to je u prevodu "nisu oni tako losi", dakle jasno je koga sprema za vlast.

 

- onda malo patetisanja o dudi ivkovicu i vladi georgievu.. :haha:

 

- onda kaze nesto sto je ispravno i logicno (mada ocigledno i trivijalno) da bi uveo u sledeci zakljucak koji je sporan ali posto mu prethodi "zdravorazumski deo" onda treba da se slozimo sa tim. cuvena fora za manipulaciju.

 

- zatim skrene temu na opste price o nepravdi (koje svi vole da slusaju i klimaju glavom) i prica kako ce biti super..

 

ovako se radi propaganda. ta fora "tuta muta" sporo prica, sve na finjaka, dobrota, postenje ovo ono - krije vrlo opasnog i osvetoljubivog coveka koji po meni prodaje pricu na koju se dosta ljudi upecalo (i ja na pocetku kad se pojavio).

 

Jebo te, isti Balašević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ds je napravio sistem koji je sns samo usavrsio

 

znaci puni javna preduzeca svojim kadrovima

 

znaci dovodi firme iz Tadzikistana i zaposli 112 ljudi uz subvencije drzave od 12 hiljada evra da posle ti isti robovi rade za po 200 e pa se kurci kako otvaras firme i zaposljavas narod

 

 

znaci daj sve sto ti Eu trazi a kao kurci se kako ti nesto odlucujes

 

jedino sto je ds imao malo kulturnije i obrazovanije kadrove

 

sns mi je plus uzeo 10% od plate jebem im dete u detetu

 

i tako neka puse kurcinu i ds i sns

 

Radulovic ftw!

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://youtu.be/Y3_xSdzdStQ

 

:haha:

DJB-u podhitno treba neki montažer, jer im montirani klipovi izgledaju kao nemontiran materijal.

Ajde da iscimamo Smorock da im se javi (je l' ona još na forumu)?

 

Inače, čini mi se da bi Jankoviću bilo "ispod časti" da ovako priča sa ljudima. Zato i mislim da će da prsne.

Možda grešim, ali takav mi je utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako tražiš dobra predviđanja, sediš na Meridijanu iz dana u dan, dok William Hill ne ponudi svoje kvote

Dobar znak je to što je od kako je Preletačević u igri kvota na 'neko šesti' prvo pala 200 puta, zatim je i Preletačević izdvojen kao potencijalni pobednik, sa kvotom 30, Janković sa kvote 50 na 26, Jeremić pao sa 30 na 40 i tako, menja se kako se objavi novi intervju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...