Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tacno tako, treba im zabraniti bilo kakvu javnu funkciju.

 

---

 

idemo dalje, sasa jankovic jos samo treba da se uclani u ds i da prica bude kompletna posto je vec u dilu sa komplet ekipom.

 

http://rs.n1info.com...u-Beogradu.html

 

Janković: Moguća saradnja sa Đilasom
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno. Sad je u koaliciji sa starim radikalima, a posle izbora biće sa novim

http://rs.n1info.com/a276151/Vesti/Vesti/Sapic-Pre-izbora-ni-s-Djilasom-posle-moze-saradnja-sa-SNS.html

A pri tom sve radi kako treba

http://dostajebilo.rs/sebicna-humanost-aleksandra-sapica/

http://dostajebilo.rs/tag/aleksandar-sapic/

 

Realno je da je DJB, takav kakav je, jedino prihvatljivo rešenje u ovom trenutku. A mišljenja sam da će tako i ostati u narednih nekoliko godina. Jedino negde na lokalu može da iskoči neko normalan. Ali u Beogradu ni toga nema, ako se ne računaju oni komunisti iz NDMBGD. A ako je to alternativa, onda ne bi bilo štete i da je nema

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dead man drinking

 

djb ume s vremena na vreme da lupi nesto sto nisu proverili, nekad se spetljaju u izjavama (koje su neiskusno formulisane i podlozne podjebavanju). imaju i neke stvari koje se ne slazu u prici.

 

ali sve je to sitno i beznacajno u poredjenju sa ostatkom politicke scene, gde imamo spektar od otvorenog militantnog pristupa, preko organizovane korupcije, do iskoriscavanja, paljackanja drzave, najbezobraznijeg oportunizma, podmetacina i borbe za uticaj i licnu korist. imamo i opciju kojoj je jebeni dragan djilas prihvatljiva opcija, sta vise da pricamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

izem ti kriterijum kad

bilo ko >>>>> djilas > mali

 

u drzavi of 7 miliona ljudi, potezati djilasa da bude neki kurac je bezobrazno. sta, kao nema niko drugi?

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha čekao sam te :)

 

 

nema 7 mil političara jbg, a još manje sa realnom šansom

 

 

Ja sam svakako DJBrt

 

Imam i neki insajd info od ranije da nije Đilas toliko govno kao pojedini oko njega i veliki br. DSovaca, al' ne uzimam to za neku apsolutnu istinu svakako

 

A i spolja deluje tako, da kažemo da je napustio DS pre njihovog potpunog dna

 

Ok, zajebao sam se, zvanično je napustio kasnije no što sam mislio, al' nezvanično se izmakao malo ranije xD

 

 

Al' nie mi teča, disclaimer

Share this post


Link to post
Share on other sites

djb ume s vremena na vreme da lupi nesto sto nisu proverili, nekad se spetljaju u izjavama (koje su neiskusno formulisane i podlozne podjebavanju). imaju i neke stvari koje se ne slazu u prici.

 

I nisu iz dana u dan mjesecima, sad već i godinama u stanju ni to da isprave i da organizuju usklađen i profesionalan javni nastup, barem toliko da ne ispadaju smiješni svaki drugi dan, a žele da upravljaju državom.

 

Ništa u tom smislu nisu bolji ni u ekipi oko SJ. I to je sprdnja.

Ukratko, još ništa nema ni na vidiku i valja trpjeti Vučića vrlo vjerovatno još najmanje 4-6 godina, dok ne obavi sve za šta je postavljen i tek onda će da se otvore fondovi da se pojavi ozbiljna opozicija.

 

Naravno, na izborima ću uvijek biti protiv picoustog lešinara, pa makar mu alternativa bio i Žika Obretković.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopšte nisam ubedjen da će ga zapad finansirati bilo kakvu opoziciju u bližoj ili daljoj budućnosti. Zapravo, čini mi se da smo kao narod i država pušteni niz vodu, predodredjeni za nekakav polu-kolonijalni status sa raznim vučićolikim vladarima sa ovlašćenjima upravnika logora.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Radule i Jankela ispadaju smešni, ali kada se ima u vidu koliko su dugo u politici, kakve resurse imaju i o čemu sve moraju da brinu u ovim vremenima, izgledaju kao profesionalci u poređenju sa profesionalnim idiotima iz vlasti koji imaju neograničene resurse i ništa o čemu moraju da brinu u životu (hint: Babić, Bečić, Martinović, Gojković, Vulin, Jovanov, Slina...)

 

Ne razumem u čemu je problem sa trenutnom političkom situacijom??? Imamo likove koji se vrte 25 godina i koji rade šta žele i imamo alternative koje nisu baš po meri, ali koje bi sigurno drugačije vodili državu. Npr. Boško nikad ne bi podržao koaliciju sa Ramušem, Radule ne bi pustio da EPS radi kako radi, Sale Prangija ne bi gazio ustav i zakone, NDMBGD ne bi dozvolio ovaj cirkus u Beogradu, itd.

 

Za predsedničke izbore smo imali dva miliona ljudi koji podržavaju cirkus u kom je bar neko bukvalno iz SVAKE vlasti u poslednjih 26 godina. I još dva miliona koji ne glasaju jer su svi isti, iako je bilo 4 kandidata koji nikada nisu bili na vlasti* i dvojica koji jesu, ali ne mogu se smatrati štetočinama, jer realno i nisu imali priliku da vode unutrašnju politiku zemlje. Pri tom, trojicu od ta 4 kandidata ne podržava niko ko je ikada bio u vlasti. Ako to ne znači bar malo, onda jebiga

 

Tako da je ipak sve do nas samih, a ne do Vatikana, CIA-e i masona

 

Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje :|

 

*Radule je bio 5 meseci i to je bio jedini put u novijoj istoriji Srbijeda je neki lik bez stranke, kučeta i mačeta izašao iz vlade, osuo paljbu po kriminalcima u njoj i počeo ozbiljno protiv njih

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha čekao sam te :)

 

nema 7 mil političara jbg, a još manje sa realnom šansom

 

Imam i neki insajd info od ranije da nije Đilas toliko govno kao pojedini oko njega i veliki br. DSovaca, al' ne uzimam to za neku apsolutnu istinu svakako

 

brate, gde sam ja napisao da ima 7 miliona politicara sa realnom sansom. :haha: drzava od 7 miliona ljudi sigurno moze da da najmanje par hiljada ljudi koji bi mogli da rade posao gradonacelnika bg-a. ali eto od svih njih, bas djilas koji je vec imao priliku itd. sta je ovo, dinastija? :haha: likovi pretplaceni na politicke pozicije? to je klasican menadzment, ne trazi se znanje atomske fizike. a u srbiji ima ljudi koji su dokazani u tome. jebo ih djilas i jebali ih svi koji se decenijama vrte u krug.

 

sto se tice toga "sa realnom sansom" - to je pitanje marketinga. ako klinac od 20 i nesto godina ima realnu sansu da za njega glasa par stotina hiljada ljudi, onda je jasno koliko se ta sansa moze dati nekom ozbiljnom za gradonacelnika.

 

---

 

@descender

 

sj i ekipa se od djb razlikuju po tome sto sj hoce da vrati na vlast dokazano odvratnu ekipu (sutanovac, djilas i da ne nabrajam sad), sto sedi po stranim ambasadama i sto ne bi doneo ono sto je potrebno drzavi. totalnu promenu.na pocetku je bilo nade da mu je to cilj i da ide u tom smeru ali svi dogadjaji i izjave u poslednjih 6 meseci pokazuju da to nazalost nije tako.

 

javni nastup djb-a je toliko netalentovan i amaterski da ih to jebe vise od svega ostalog (cak vise i od vucicevih medija). djb ekipa ne razume da je PR zanat/vestina kao i sve drugo i ne pridaju tome znacaj - a od toga uglavnom zavisi dolazak na vlast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djbu je problem sto nemaju podrske, intelektualna elita nije spremna da se zrtvuje ili je vec dala dupe vucicu. Nemaju dovoljno ljudi nigde, pa ni organizacije, a ni para..

koja intelektualna elita? ona koja je virila iz guzice DSa, sada saše jankovića?

klošari koji su imali privilegije, sada ih nemaju jer su pripale molerima i keramičarima.

Ista govna, samo jedni imaju diplome.

 

Naravno da im DJB ne odgovora, jer im ne obećava povratak beneficija, niti im govori da su pristojniji i posebniji od ostatka Srbije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...