Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tabloid je najbolji! Sve sto je protiv vUCKa je prava stvar.

 

Разуме се. Једино је проблем то што им је просечна старост редакције, како је Бркић напоменуо, 66 година. А на млађима, неки људи кажу, свет о(п)стаје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva gomila gluposti na osnivackom skupu jeremiceve stranke. transfer blama od govornika do govornika. neka riba citala sastav u rangu pismenog zadataka u osnovnoj skoli iz doba SFRJ. sinisa kovecevic u svom delirijumu lupetao kao maksim. milorad cavic se ukljucio preko skajpa... na oko 3 sekunde, nakon cega je pukla veza i nastavljen program sa drugim govornikom (vukom). :)

 

vuk pricao o lustraciji, zakonu u poreklu imovine, nadi u bolje sutra, kako je odusevljen svim prisutnim ljudima i snagom koju imaju.. ali najvise je pricao o sebi. :haha:

 

sale prangija u prvom redu. vuk se "nada saradnji sa dragim gostima".

 

sve u svemu, odvratno, ljigavo, fejk i providno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudun Ma i Brkic je funjara, i on je jesno vreme saradjivao sa pickoustim i radikalima. Samo kad bi Visekruna konacno izbacio one njegove snimke, transkripte i slike pa da vidimo koliko ce pickousti da slogira.

Popovic, Eric i Mirkovic su ga naceli, Visekruna da dokrajci samarcinom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

објави за ситне паре како и зашто си са севера прелетео на југ и спери љагу с имена свога, тако ти југ богдана.

 

@Vudun Ma i Brkic je funjara, i on je jesno vreme saradjivao sa pickoustim i radikalima. Samo kad bi Visekruna konacno izbacio one njegove snimke, transkripte i slike pa da vidimo koliko ce pickousti da slogira.

Popovic, Eric i Mirkovic su ga naceli, Visekruna da dokrajci samarcinom.

 

први пут чујем да је сарађивао са вучићем. није чак ни у савезу комуниста био.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Štae to bilo danas?

 

Kažu na Pinku vesti da je Boško Obradović, sledbenik Dimitrija Ljotića i lider fašističkog pokreta Dveri, napao Maju Gojković, ženu u crnom.

 

Evo čitam da je ona ponosna jer je zaštitila demokratiju.

 

 

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

шта ли љубоморишу ови са пинка, јасно је као 2 и 2 да се маја опасно ложи на бошка. сваки пут када бошко узме реч , она трља клићу испод оног храстовог астала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima koja pitanja mu se postavljaju, kad on odgovara na pitanja koja je umislio. Psiho

da je psiho jeste 100% se slazem

 

ali postavljati mu mlaka pitanja je sranje zar ne? kao nije mogla direktnije da mu se suprostavi sta?

 

znaci, da ne gledam. grazie mille.

ako neces da se nerviras :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

brankicin problem je, kao i problem vecine televizijskih "novinara" je sto ne poznaju stvari - pokusavaju da demagoskim i uopstenim pitanjima nesto ucine, a suproptstavljanje gebelsu na taj nacin nece dati rezultat, vucic je ipak kralj demagogije i opste govnjivosti.

u petom minutu, brankica poteze pitanja ugovora o beogradu na vodi, bez da je u stnaju da navede clanove ugovora koji ni danas nisu obelodanjeni, sto je cist diletantizam.

a glumatanje je ... "molim vas pustite me" za konopac. podeblji.

 

6 minuta sam izdrzala, da udje u zapisnik, i medalja da mi se uruci odmah.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

brankicin problem je, kao i problem vecine televizijskih "novinara" je sto ne poznaju stvari - pokusavaju da demagoskim i uopstenim pitanjima nesto ucine, a suproptstavljanje gebelsu na taj nacin nece dati rezultat, vucic je ipak kralj demagogije i opste govnjivosti.

u petom minutu, brankica poteze pitanja ugovora o beogradu na vodi, bez da je u stnaju da navede clanove ugovora koji ni danas nisu obelodanjeni, sto je cist diletantizam.

a glumatanje je ... "molim vas pustite me" za konopac. podeblji.

 

6 minuta sam izdrzala, da udje u zapisnik, i medalja da mi se uruci odmah.

bas to

Share this post


Link to post
Share on other sites

brankicin problem je, kao i problem vecine televizijskih "novinara" je sto ne poznaju stvari - pokusavaju da demagoskim i uopstenim pitanjima nesto ucine, a suproptstavljanje gebelsu na taj nacin nece dati rezultat, vucic je ipak kralj demagogije i opste govnjivosti.

u petom minutu, brankica poteze pitanja ugovora o beogradu na vodi, bez da je u stnaju da navede clanove ugovora koji ni danas nisu obelodanjeni, sto je cist diletantizam.

a glumatanje je ... "molim vas pustite me" za konopac. podeblji.

 

6 minuta sam izdrzala, da udje u zapisnik, i medalja da mi se uruci odmah.

 

vidi se da je labilna i da vucic psihicki utice na nju kad govori i fura te svoje stoseve. uzasno zalosno...morbidno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...