Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo mi je od poslednjih 20 postova, deseti minimum poslednji na strani, ne gledam brojeve xD

 

Vidite ovu ljubav:

 

BTcMKjj.jpg

 

 

 

Ukoliko ne vidite šta piše ispod ΔCC - ''САМОСТАЛНИ''

 

 

:haha: :haha:

 

Evo ga opet, da ne utekne sa ruba zaborava.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemamo mi više ljudskog kapaciteta za takvu vrstu ustanka u Srbiji.

Komunisti su za svoje ideale u kraljevini robijali, a onda su se svima najebali keve kada su došli na vlast.

Nije im bio problem da kad rade (terorističko diverzantski napad) popiju i metak pri tome, niti im je smetalo da se smrzavaju po šumi.

 

Ja ne podržavam takav način delanja, ali ako uporediš današnje "levičarske" pokrete i tadašnje, razlika je očigledna u ljudskom materijalu.

Ondašnji se nisu libili da po zemunicama planiraju akcije, do grla u snegu, a današnji bi kukali ako bi im ugasio internet.

 

Uostalom, ljudi se ovde ne bune kad im šibaju račune za gas, i smanjuju penzije... kad ih ponižava ova SNS stoka... a ti bi ustanak...

Nema ništa od toga.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i to...

Ja samo kažem da je ovaj narod nesposoban (i ubijen u pojam) da organizuje masovne mirne i demokratske demonstracije kad im povećaju cenu gasa, ili hrane, ili smanje plate, a kamoli nešto ekstremnije od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su se otudjili jedni od drugih. Svako se zatvara u neki svoj svet i gleda kako svoje muke da resava, a ove opste probleme dozivljava kao da on tu ne moze nista da promeni. Ja samo kad pogledam svoju ulicu sve mi je jasno. Mrzi me sad da pisem u detalje, uglavnom, sve vise sam ubedjen da imamo vlast kakvu zasluzujemo, ali smatram i da je veca odgovornost na vlasti da menja stvari u drustvu i navike ljudi, ali i njih zabole za sve osim za sopstvene guzice.

 

Nego, evo jedna odlicna diskusija sa Jovom Bakicem, bas uzivam slusajuci, pa rekoh da podelim.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, na izborima se nastupa sa "JA SAM TAJ" stavom ako želiš da napraviš rezultat, svaki drugi je pogrešan i poručuje "ja ne mogu da pobedim ne bacajte glas na mene"...

 

p.s.

 

što ne znači da ne bi podržao ako dođe do toga...

on se bar, pored toga što ne priča da podržava opoziciju, ne bavi ni prozivanjem te opozicije...

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ću ponoviti, to što nije rekao da će podržati ne znači da ne bi...

 

gde ti vidiš da mu je iko neprijatelj, daj neku izjavu

sa druge strane u nastupima djb-ovaca prozivanje SJ je daleko ispred prozivanja av, ja i dalje ne kapiram taj fenomen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno zato što sudim dobrim delom na osnovu tvojih postova koji se 95% bave hejtovanjem SJ

ali jasno je da tvoji stavovi nisu i stavovi stranke tako da je to uzrok mog lošeg merenja

izvini radule, SJ će ti oprostiti što se slikao sa tvojim preletačima :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sve ove godine misterija - koji je faktor canak uopste i ko njega zarezuje 2%?

 

@dzoni

pazi, na netu su svi manje vise opredeljeni za koga ce da glasaju i ja ovako ne bih pricao u javnosti i pred nekim sirokim auditorijumom (da ne bih ogadio ljudima glasanje, jer je vaznije da glasaju). ali ovde ima ljudi koji su se (kao i ja na pocetku) upecali na sj pricu, koja mi sad deluje vrlo sumnjivo - i zanima me dokle ide odbrana i tolerancija necasnih stvari ako dolaze od nekog u koga verujemo svim srcem i lozimo se. ;)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...