Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Garant je i Biljana Srbljanović za njega, što je dodatan motiv za gađenje.

 

ona vise mrzi vuka jeremica od vucica. ne mogu da nadjem vise njene bas pogane tekstove sto je pisala na facebooku (ne znam jel me blokirala ili pobrisala)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi Jankoviću ove miloševićeve satrape

 

Milošević je bio državnik sa velikim D, za sve ove raspade posle njega.

Jedan Milošević nikada ne bi dozvolio da ga Informer hvali (na taj način), niti bi dozvolio da mu MMF diktira penzije. Ne bi se smanjivao fizički pred Angelom Merkel.

Uz sve njegove velike mane naravno (poput napuštanja Krajine).

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedna ljigavost mr.Primadone.

kad cujem da neko tako izbegava odgovor, povraca mi se. to znaci da je u pitanju tezak folirant, smo kenja neke prazne reci i parole.

 

jer sve je ovo uvod za pravljenje stranke i borbe za vlast i nista drugo. na milimetar sam da mu ukinem podrsku i u drugom krugu ako kojom nesrecom udje.

 

 

sjstranka.png

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milošević je bio državnik sa velikim D, za sve ove raspade posle njega.

Jedan Milošević nikada ne bi dozvolio da ga Informer hvali (na taj način), niti bi dozvolio da mu MMF diktira penzije. Ne bi se smanjivao fizički pred Angelom Merkel.

Uz sve njegove velike mane naravno (poput napuštanja Krajine).

Milošević je bio državnik sa velikim K, malo je poubijao novinare a što se tiče smanjivanja pred angelom, pušio je samo tako holbruku pa je na kraju ispušio a što je najgore sa njim i narod, druže on je prod'o krajinu sa karadžićem da zadovolji svoju guzicu i jebenog marka, mire i marije
  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

na milimetar sam da mu ukinem podrsku i u drugom krugu ako kojom nesrecom udje.

 

E baš zato Vučić treba da vas tuca u bulju najmanje još 20 godina.

 

U današnjoj situaciji svaka jebena zamjerka koju neko ima prema bilo kome između Jeremića, Radulovića ili Jankovića je potpuna sitnica u odnosu na organizovanu zločinačku bandu koja vlada Srbijom. To je bukvalno kao da nisi htio da glasaš protiv npr. Hitlera jer ti se ne sviđa program zaštite životne sredine njegovog protivnika.

 

Sad je u pitanju izbor između bilo kakve, makar minimalne normalnosti i potpunog ludila i apsolutnog bezakonja.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miter

Ma how yes no... stranci su nam želeli procvat i demokratiju, ali je zli Miloševič sve to sjebao.

 

12496154_525380337669250_3287197972758273286_o.png?oh=9eee7d9e998cfb402e97c3dc443ffc04&oe=5950F030

 

U današnjoj situaciji svaka jebena zamjerka koju neko ima prema bilo kome između Jeremića, Radulovića ili Jankovića je potpuna sitnica u odnosu na organizovanu zločinačku bandu koja vlada Srbijom.

 

Janković = Vučić

 

Potpuno mi je svejedno oće li me jebati nepismena lopovska SNS banda, ili pismena lopovska DS banda.

U slučaju da Janjović odjebe DS, ulazimo u totalno haotično stanje gde sve stranke imaju po 5-6 posto podrške.

 

Ako Janković pobedi, gubimo u svim kombinacijama.

Isto i sa Vučićem... nastaviće da nas jebe.

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jebeni milošević i želeo, da bi večno vladao smatrajući da je srpski narod glup, ko god bude za neophodnu saradnju sa zapadom

 

bude proglašen za slobodnu metu

 

a to što je nula kod miloševića PA KRIO SE KO PIČKA ON I NJEGOVA PORODICA

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem sa pobedom jankovica je sto ce da bude euforija prvih pola godina ocekivanja do neba, pobedila pristojna srbija... a onda ce da bude hajde jos godinu dana, "ipak on ne moze sve sam"... i tako dok se okrenes prodjose godine tu nema dovoljno volje da se naprave promene koje su potrebne, nego samo fasada.

 

ali mnogo bih voleo da vucic izgubi i da se raspadne sns.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego je trebao junački da zajaše konja i sa podignutom sabljom da napadne Nato aerodrom u Tirani i pogine časno. :haha: ... šta pričaš čoveče božji...

Naravno, što bi njega boleo kurac što drugi ginu a pogotovo njegovog markića

 

za tobom plače 549 brigada izmeštena u leskovcu JUNAČINO SA TOBOM BI SIGURNO ODBRANILI KOSOVO :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem sa pobedom jankovica je sto ce da bude euforija prvih pola godina ocekivanja do neba, pobedila pristojna srbija... a onda ce da bude hajde jos godinu dana, "ipak on ne moze sve sam"... i tako dok se okrenes prodjose godine tu nema dovoljno volje da se naprave promene koje su potrebne, nego samo fasada.

 

Upravo tako će i biti.

 

Ali objektivno, tako će da bude ko god da pobijedi jer je Srbija u tolikom nepojamnom kurcu (a i u skladu sa trenutnim međunarodnim odnosima) da je jednostavno nemoguće da bude drugačije.

Ipak, i to je bolje od trenutne zatvorske ludnice kojom upravlja Hitler, kako današnja vlast izgleda.

 

Bukvalno ne postoji niko (osim Šešelja) ko je može učiniti imalo gorom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide mi na kurac ta priča o penzionerima koji glasaju za ludake

 

mladi su govna, oni ne izlaze na izbore, a među penzionerima ima i inženjera, lekara, arhitekata, matematičara, profesora, pravnika, pisaca itd, ljudi koji koji glasaju za normalne likove

 

oni su mnogo veći problem od penzionera

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima medju penzosima i inzenjera ... logicno ... ali vecina su sa osnovnom skolom, ako i to imaju.

 

Evo o tome bas prica Djordje Vukadinovic kod Tese. Rece da 70% penzosa glasa za Vucica, a oni skoro svi izlaze na glasanje.

 

Sto se mene tice to je cist bezobrazluk sa njihove strane. Prvo sto su svi na lekovima i mozak im odavno prestao da funkcionise punim kapacitetom, osim toga pocrkace svi za 5 godina ... ali oni najbolje znaju, a svi za koje su do sada glasali su ih zajebali, od Tite do Vucica. Podrzavam akciju da se babama i djedovima sakriju licne karte. I ja bih svojoj da mogu.

Edited by LoveHateLove
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...