Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Opet ću da smaram sa svojom babom al kad je baba bog

Nema nikakvu školu i ne bi glasala za ovoga nema tih para

I ja joj ne bih sakrila ličnu, nego bih je i odvela na glasanje da oće ali neće, ona misli da stari ne treba da se pitaju jer neće još dugo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš zato Vučić treba da vas tuca u bulju najmanje još 20 godina.

 

U današnjoj situaciji svaka jebena zamjerka koju neko ima prema bilo kome između Jeremića, Radulovića ili Jankovića je potpuna sitnica u odnosu na organizovanu zločinačku bandu koja vlada Srbijom. To je bukvalno kao da nisi htio da glasaš protiv npr. Hitlera jer ti se ne sviđa program zaštite životne sredine njegovog protivnika.

 

Sad je u pitanju izbor između bilo kakve, makar minimalne normalnosti i potpunog ludila i apsolutnog bezakonja.

 

da ga ponovim i na ovoj strani pošto je to suština...

 

I jopet, svu logiku glasačkog tela možemo da svedemo na jednu fotografiju.

 

napusim%2Bse%2Bja%2Bvama....jpg

 

i ovo :wub:

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, Vučić jeste svakakav, čak se i s ove strane Drine to vidi, nemam ništa pozitivno da kažem za njega, ali i takav nikakav mi je manje gadan od Jankovića. Moguće da ja odavde ne mogu da sagledam širu sliku, ali jednostavno je tako.

Edited by Vic Rattlehead
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vic

 

e jebi ga sad. :haha:

 

poredjenje te dvojice je da je jedan od njih ljigica koja je namirisala da moze da postane neki faktor pa prodaje pricu, a drugi je ozbiljan kriminalac koji treba da ide u zatvor zajedno sa kompletnom svojom ekipom na duze vreme, a voleo bih da mu se sudi i za izdaju (mislim da bi se elfu ovo dopalo, on deluje kao covek koji voli da se obracunava sa izdajnicima ;) ).

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, Vučić jeste svakakav, čak se i s ove strane Drine to vidi, nemam ništa pozitivno da kažem za njega, ali i takav nikakav mi je manje gadan od Jankovića. Moguće da ja odavde ne mogu da sagledam širu sliku, ali jednostavno je tako.

 

Vucic ti je manje gadan od Jankovica?

 

Sa tobom nesto nije u redu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da ja odavde ne mogu da sagledam širu sliku, ali jednostavno je tako.

 

Dobro sagledavaš sliku, jedino što bih ja rekao da su jednaki i da Vučić nije ništa bolji od Jankovića.

Vučić = Janković = Čeda

 

@Imaginos

 

;) ;) ;)

 

ebc719a3d16b135c49b83d3c104937e2.jpg

 

@Captain Spaulding

Šta vređaš čoveka, ako ne misli kao ti?

Ako si liberal, pokaži to malo u praksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve to ja razumem, i da ruše helikoptere i objekte, da zadužuju državu 12 milijardi jevreja, šredere da dovode na dan početka bombardovanja a klimtonima da plaču na ramenu, pemzije da oduzimaju da imaju arapima da daju, škole po njima da nazivaju... ali da se slikaju sa članovima djb-a, e to kod mene neće proći!!! ideš pod mač bato!

 

dojava od belog:

"Дојава ! ''БМВ петица, беле боје, НС табле'' пресретач на аутопуту Београд-Младеновац. Да знате, само лагано.

АВЕ !"

 

 

bela

 

 

petica

 

 

subliminalne poruke

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janković = Vučić

E jebeš ga Elfe brate.

Ti moje stavove sigurno znaš - nacionalista, protiv eu i sve to redom...

Kao takav zameram i Obradoviću (kojem pre svega zameram što se ponaša kao Vučić pre nego što je došao na vlast, sa glumatanjem žrtve u svakom razgovorom sa novinarom itd) i Popoviću (na čiju kampanju nemam neke zamerke) što sernjaju i uslovljavaju podršku u drugom krugu prihvatanjem njihove politike.

 

Mislim, za Obradovića to i nije neko čudo, jasno je da je njemu do demokratije samo onda kada se njegovi glasovi kradu i njegova prava ugrožavaju, ali Popoviću (koji bi trebao da bude nastavak politike DSS-a) je to neoprostivo.

 

Prva i poslednja crvena linija za mene je poštovanje slobode medija, ustava, izbornog procesa, slobode mišljenja i govora i samo u takvom ambijentu i naši desni, eusroskeptični i anti-eu stavovi i mogu da se čuju.

Da su mediji slobodni najveću korist bi upravo imala desnica i Radulović koji je jedna posebno zanimljiva opcija koja se konačno pojavila kod nas - politika strogog centra, bez nacionalizma, populizma, šovinizma, građanski orijentisana, a istovremeno jako euroskeptična .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...