Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

lik sve vreme radi ozbiljan marketing. ta prica o spijunu ima scenario gde je poenta kako je on provalio ko je amater (poruka je da: "sj zna ko su profesionalnci i on je sam profesionalac i zajeban lik"), pa onda taj komentar "bice to najskuplje pice koje si ikad popio", itd.

 

pravi od sebe brend, to je jasno.

 

ako se secate vucicevih isceniranih epizoda.. na primer kad su mu trazili povecanje plata ovi iz aerodroma on je kao "lupao vratima" i jebo im kevu (sve je pravljenje brenda od sebe kao odlucnom i pravednom coveku).

 

tacno se provaljuju ti fazoni koji se "usput dodaju" u izvestaje i price o nekom dogadjaju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ima nas"... amater nije primetio da saletov covek stoji iza i gleda mu u ekran sta kuca. :haha:

 

to je taj vajb pokreta otpora, underground prle i tihi i te fore.. "ima nas" je tu da se stvori iluzija masovnosti i tajnosti (kao fora "ko zna koliko sale ima svoje ekipe sirom srbije ali o tome se ne prica, ali vidis kako njegovi ljudi stoje okolo, bla bla bla"). :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ne znam da li ste ispratili ali "pokret slobodnih gradjana" (sasa jankovic) ima "eticku komisiju" koja odlucuje ko moze biti primnjen u pokret i da li je dovoljno neukaljana osoba itd.

 

1) na osnivanju pokreta i clan je jebeni zoran cicak - jedan od osnivaca jula i ortak mire markovic. inace zakleti neprijatelj sase radulovica, preti mu tuzbama itd... :)

2) supruga sase jankovica je u "etickoj komisiji" i kao kvalifikacija za tu poziciju je "sto najbolje poznaje sasu".

 

 

jel vi kapirate koje je to zapravo zlo, cela ta prica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je to špijun srpske službe. Kao i onog lika što su uhvatili u Makedoniji. Što bi rekli Daško i Mlađa - Kakav ti je M (keramičar), takav ti je i Džejms Bond

 

ili druga opcija, meni verovatnija - Saša Janković kenja po Tviterima i piše nešto što je smislio, a ne video

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazno je da on to pretvori u marketing uz dramaticnu pricu a la james bond, i to objavi sasvim slucajno u subotu popodne kad je najveca citanost na twitteru. ;)

 

nema sanse da provalis ako te sluzba prati, a njega i sve politicare verovatno prate godinama, nego je sad nasao da drami kad mu treba reklama.

 

znaci tebe da neko prati to ne bi bilo dramaticno, a da slucajno ne bi ispalo da si dramatican narocito bi se potrudio da ne objavis u recimo subotu popodne

 

a to da nema sanse da provalis ako te sluzba prati ti dakako znas pouzdano jer si imao iskustvo da te sluzba pratila i nikad nisi provalio

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bajke za malu decu, berlinere... svako je slobodan ;) da veruje u sta hoce.

jbt, sluzba je pocinila tolika nerasvetljena ubistva a ne jedno pracenje. pa nas 3-4 sa ovog foruma da se skupimo i pratimo nekog, nema teoretske sanse da nas provale.

 

Ne verujem. Prilično sam siguran da i u službi ima gomila nesposobnih likova, kao i svuda. Kao i da prate svakog ko malo digne glas protiv kralja

 

po meni je jako malo verovatno da je:

 

- debil iz db-a pratio jankovica, seo u kafic gde i ovaj

- kucao poruku na mobilnom tako da to moze da se vidi (dovoljno je da drzis mob blizu sebe dok kucas i da zaklonis telom dobar ugao)

- da je neki prijatelj sase jankovica bas u tom momentu stajao iza ovog lika koji prati sj-a (kako zna da stane bas iza njega)

- da je stajao dovoljno blizu da vidi sta pise na mobilnom.

 

pre bih rekao da je bullshit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nego mi neverovatnije zvuči da je Saša Janković video lika koji ga prati, prišao mi i saznao šta je ovaj pisao, iako je u tom trenutku odlazio, a posebno da je tom liku neko stajao iza leđa i čitao šta on piše

 

nisu nesposobni oni koji rade u službama, nego oni koji ih vode, a to je velika razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIDEO GA MOJ DRUGAR KOD SLAVIJE, PRICA SA NEKIM SKORO PA BABAMA, MUVA IH POSTO MLADE LIBERALNE PICKE DAJU SAMU RANDULI, A NJEMU OSTAJU NABORANI CAROBNJACKI RUKAVI MATORKI KOJE SE TRIPUJU DA ZNAJU POLITIKU JER NE GLASAJU ZA VUCICA NEGO ZA PRVOG SLEDECEG RETARDA

 

Beli i njegov ``pokret``

 

kretenizam

upravo to

za retardirane nalozene studente, odvlaci glasove od prave opozicije nikole sandulovica

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

врато се чича са свадбе, а није узео број кракатој плавуши јер се није одвајала од ТАТИЦЕ!

 

с татка игра уз ''још те нешто чини изузетном'' МРШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri čemu je problem to što je Borko jedan od onih koji su u politici samo da bi se ovajdili.

 

to ne znaci da je sve sto kaze suprotno od istine. po ovim temama sa snimka jeste u pravu. opozicija mnogo mrsi muda i ljude boli kurac za detalje o kojima pricaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...