Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

шкрабајте нешто, јебо нас 1.мај тј. валпургијска ноћ - највећа светковина у међународне сатанисте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

personal shopper - KAKA

 

a ovako inace metal je rat

 

i pivo pred spavanje je dobro za bubrege

 

btw ja mislio da je valpurgisnaht u vreme uskrsa jezivo sam se izblamirao na prvom maju (sta je uopste "vreme uskrsa"...) trpio sam da mi objasnjavaju ubicu se

Share this post


Link to post
Share on other sites

djb o izbornoj kradji, procesu, zakonima itd.

 

premotajte na recimo 25 minut

 

http://www.youtube.com/watch?v=EGH00_ZHX4U

 

meni je najzanimljivije da postoji rok od 24 casa da se podnese prigovor na bilo kakvu neregularnost na izbornim mestima i sve sto se podnese nakon toga se prosto ne uzima u obzir jer nije blagovremeno. naravno vlast moze da oteze sa svim tim i mnoge stvari su ocigledno neregularne, onako bezobrazno se vidi da je kradja - ali nista ne moze da se uradi a vlast se smeje...

 

zao mi je sto nisam bio tu, inace bih i sam otisao da postavim par pitanja.

Edited by imaginos
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

stefan gajic (ne kao prilepak) kod tese u emisiji.

 

(preporucujem da premotate na 21:03)

 

http://www.youtube.com/watch?v=cZKYkR4_u_I&feature=youtu.be&t=1263

 

 

moja netrpeljivost prema jankovicu i ekipi oko njega postaje sve veca.. u fazonu vucic je vec zlo po defaultu to se podrazumeva, ali ovi su mi bukvalno drugi na listi. :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste smešan, videti Radula za referencu o praćenjima, uroti i ostalim akcijama.

 

 

''Ima nas.''

 

Naravno da vas ima...

 

DS je kao ono malo govneta što ostane zalepljeno za WC šolju kad pustiš vodu, samo što mi skidamo malo po malo kad odemo da pišamo, umesto četkom lepo očistiti.

 

Doduše nije strašno što je WC šolja prljava unutra, ako su govna i svuda oko nje, kao u ovoj našoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keke bas je smesan ja sam ubedjen da je to neko nevino pracenje, mozda zena proverava je l veran, ortaci mu pripremaju neko iznenadjenje za rodjus i to

 

vazno je da on to pretvori u marketing uz dramaticnu pricu a la james bond, i to objavi sasvim slucajno u subotu popodne kad je najveca citanost na twitteru. ;)

 

nema sanse da provalis ako te sluzba prati, a njega i sve politicare verovatno prate godinama, nego je sad nasao da drami kad mu treba reklama.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...