Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako je Šule razbio vojsku, ko je policiju? DS nije, to znamo. A i jaka mi ta vojska kad jedna budala može da je uništi bez borbe.

 

Zaista ne razumem kako ljudi veruju da je Šutanovac uništio vojsku, a niko nema objašnjenje šta je on radio, a da drugi nisu. I kako psiho nije obnovio vojsku, kad, evo Šuleta nema već 5 godina.

 

Vosjka i policija se, baš kao i država, raspadaju već 25 godine. Samo što su ranije bili više nervozni i bilo im je dozvoljeno da to ispolje. Da bi imao dobru vojsku i policiju, neophodno je samo da imaš dobre ljude na vrhu i novac. Mi nemamo ni jedno ni drugo

brate šule je teško govno, el moguće da neko brani tog lika u bilo kakvoj diskusiji? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate šule je teško govno, el moguće da neko brani tog lika u bilo kakvoj diskusiji? :haha:

Znam to i naravno da ga ne branim, nisam toliko poludio. Hteo sam da kažem da je glupo svaljivati sve na njega, pošto niti je u on stanju da unitšti vojsku, bar ne u meri da se ne može srediti za 5 godina, niti je on najgori ministar odrane kog smo imali (imamo). Tako da te priče da zbog Šuleta nismo svetska... dobro evropska... dobro balkansa sila nemaju veze sa životom

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate šule je teško govno, el moguće da neko brani tog lika u bilo kakvoj diskusiji? :haha:

 

Nije poenta da ga braniš nego da se fokusiraš na suštinu i na istinu. To što su DS gnjide (naročito ovi otpaci koji su sad ostali) ništa ne umanjuje to kolika su katastrofa Slobodan i AV AV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nema logike zasto bi neko snimao sebe dok radi nesto nelegalno (sto naravno ne znaci da to nije slucaj :) ).

koliko sam video snimak, na njemu se ne moze utvrditi ni ko je bio prisutan, ni da li je naknadno snimnjen, a ni mesto (moglo je biti u nekom stanu). neko je mogao da napravi slicnu kutiju, odstampa takve listice i napravi snimak.

osim toga, kutija je jako blizu zidu a to nisam video ni na jednom glasackom mestu (mozda gresim) i uvek je na sred prostorije.

 

recimo da sam ja vucic, podmetnuo bih nesto tako da se opozicija upeca i onda bih "otkrio" slucaj. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

17884175_10212249133446528_6995412083931448258_n.jpg?oh=fe046ba3f3a3d388aac093fc6c679021&oe=5990CE9E

 

ode i vuk starom stadu, u opozishn

 

Je l' ovo realno? Šta kaže zakon o informisanju i tim sranjima o psovanju na naslovnoj strani? Mene strah da izađem iz kuće sad, mislim da ako bih video nekog kako kupuje ovo, skočio bih da ga davim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...