Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nemoj tako, naša vojska bi barem 5 puta bolje upravljala ovom državom od ove vlade xD

 

Meni je bila nova informacija da su i vojska i policija planirali da protestuju, nisam imao pojma. Još novije mi je da čujem da ga policija ne miriše.

Aj kažite vaša mišljenja na temu toga koliku kontrolu ima Kučić nad našom vojskom i policijom, živo me to zanima, izgleda da ima manju kontrolu no što sam ja mislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da budem partibrejker ali - vojska i policija su kao i bilo koja drzavna ustavova, puna lezilebovica i nestrucnih (a ceo posao koji se radi kako treba vuce na grbaci jedan mali deo zaposlenih tamo, dok ostali cesu testise).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jesu, poznajem dosta alkoholičara koji rade pri vojsci, ili nekih koje može da oduva promaja. :D

 

Al' taj mali deo zaposlenih koji vuče, valjda oni vuku i proteste? Treba ti malo integriteta za to, teško da je neka full lezilebović akcija?

 

 

Da li su i po pitanju kontrole kao bilo koja državna ustanova, toe moe pitanje. (znamo koliko je SNS duboko u zdravstvu, prosveti, itd itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' očigledno ih ne kontroliše dovoljno da budu mirni, nego će da protestuju, je l'? Je l' to ofišl?

 

Pokušavam da skapiram malo značaj i težinu tih protesta, koliko imaju veze sa ovom pričom oko izbora (ili potencijala da se nadovežu na priču oko izbora), a koliko će da bude ono klasično sranje kao doktori kad zaprete štrajkom, pa jednom od tri puta to stvarno bude neki štrajk, a ostala dva puta plašenje mečke rešetom...

 

Da ne davim sa pitanjima, može i neki linak... Sam' ne bih guglao po random domaćim novinama informacije o tome, ako može, da se ne zračim bezveze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi, nema više vojske i policije ko u Slobino vreme.

Jeste, šutirali su nas, drkali su nas, nije da mi nedostaje kad me milicionar drka, ko u Slobino vreme, mrzeo sam to.. sad me ne drkaju, i isprva sam pomislio da je to super.. a onda sam shvatio... nema više policije.

Sloba je za privatne stvari koristio i policiju i vojsku... ali samo Sloba... posle 2000-te... 2000 Sloba je koristilo te dve institucije za iste stvari.

Šutanovac je tu lepo zašećerio... razjebo vojsku 100%...

I eto..

 

Nema više vojske i policije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi, nema više vojske i policije ko u Slobino vreme.

Jeste, šutirali su nas, drkali su nas, nije da mi nedostaje kad me milicionar drka, ko u Slobino vreme, mrzeo sam to.. sad me ne drkaju, i isprva sam pomislio da je to super.. a onda sam shvatio... nema više policije.

Sloba je za privatne stvari koristio i policiju i vojsku... ali samo Sloba... posle 2000-te... 2000 Sloba je koristilo te dve institucije za iste stvari.

Šutanovac je tu lepo zašećerio... razjebo vojsku 100%...

I eto..

 

Nema više vojske i policije...

Ako je Šule razbio vojsku, ko je policiju? DS nije, to znamo. A i jaka mi ta vojska kad jedna budala može da je uništi bez borbe.

 

Zaista ne razumem kako ljudi veruju da je Šutanovac uništio vojsku, a niko nema objašnjenje šta je on radio, a da drugi nisu. I kako psiho nije obnovio vojsku, kad, evo Šuleta nema već 5 godina.

 

Vosjka i policija se, baš kao i država, raspadaju već 25 godine. Samo što su ranije bili više nervozni i bilo im je dozvoljeno da to ispolje. Da bi imao dobru vojsku i policiju, neophodno je samo da imaš dobre ljude na vrhu i novac. Mi nemamo ni jedno ni drugo

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda armija sada nema tenkove, ali i dalje ima projektile zemlja-vazduh-zemlja-dedinje

 

 

maxresdefault2-700x394-1-620x330.jpg

 

Pa on stvarno više voli tvrd kurac nego suv lebac.

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...