Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svega ima na ovom bijelom dunjaluku. :no:

Da nisi ti ono za DS prelomio, oli nekom ruka zadrhtala?! :P

 

ne, ne...ja za Zokijeve nisam nikad glasao, iako smo imenjaci ... ali mozda se solidarisem sa metalskom bracom, to je najdalje sto bih isao u tom pravcu...a na dan izbora ko zna sta ce biti, sve je moguce, zavisi na koju nogu cu da ustanem :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patriotska stranka, organizovali Anti Nato proteste u Beogradu, Nisu, Novom Sadu, Valjevu i opet ce u Beogradu 27 marta.

 

Naravno i oni su pod medijskim mrakom kao i DJB i Dveri/DSS jer su anti rezimski nastrojeni.

 

Седим ти ја тако код ујака на послу, дошао неки лик из Заветника да их смара за потписе. Ујак наравно није хтео.

Каже његов колега - ја сам већ потписао за СНС. Каже антирежимски Заветник - аха добро, па нема везе, то је исто. :haha:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Седим ти ја тако код ујака на послу, дошао неки лик из Заветника да их смара за потписе. Ујак наравно није хтео.

Каже његов колега - ја сам већ потписао за СНС. Каже антирежимски Заветник - аха добро, па нема везе, то је исто. :haha:

 

I u zitu imas kukolja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo ranije, samo nisam znao šta je, držali su se pod velom tajni... Zar nije s njima onaj neki bivši radikal matori debil sa naočarima?

 

 

Najjača ekipa su Anarhosindikalistička unija ili kako se već zovu, uz moto: I NEZAPOSLENI SU RADNICI. Srećem im nalepnice po Kumodražu, mislim čak i da znam ko ih lepi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu neki da su prognoze ove kladionice takve zato sto je vlasnik meridiana sns covek

 

''Članovi SNS-a su dobili zadnje rezultate njhovih istraživanja, gde SNS sada podržava 35\%, SPS 13\%, DS 8,4. SDS/LDP, Dveri/DSS, Radikali i Dosta je bilo takođe ulaze u parlament, pošto svi imaju pojedinačno preko 6\%. Pitajte ih, ili samo pogledajte koliko su im zabrinuta lica. A ovaj navodni izveštaj kladionica je Djuka pustio u etar još pre mesec dana... partijska dužnost.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

što da nemaju, penzioneri najveće glasačko pod-telo a svi odreda izlaze na izbore i u velikoj meri se sa setom sećaju Slobinih vremena

 

jebe se njima za Dačića i kompaniju, važno je da se SPS zaokruži

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...