Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa ne mora da se odnosi samo na skoroevice, ali ti sto su bili nesrecni dugo godina zbog siromastva, pa se dokopau nekog novca - obavezno, zeljni, krenu sa nekim kurcenjem, nesvoistvenim njihovim proslim zivotom

 

Epilog - dobar deo zapadnih slavnih licnosti, koi zavrse ispred konteinera

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.24sata.hr/sport/flamini-mi-je-rekao-da-moze-kupiti-liverpool-i-prodati-me-456583

 

Mislim, odvrtno mi e ovo neko potenciranje sto bi reko Marko Bulat - da imam, ali kako odgovoriti ljudima kad krenu sa nekim kiselim grozdzem...bas sam ljubomoran sto neko IMA za pivo od 400

 

Nego one klasicne tendencie koe sam primetio - pivo od 400 dinara, tailandska kuhinja, Netfliks, telefon od 4000, filteri na instagramu kako planinarim

 

Nesrecni Srbi, ubise se da budu kopie malo iznad prosecnog zapadnjaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko mi idu na kurac te i slične emisije sa 16 gostiju, sa uključenjima građana koji su uglavnom taletabisi (i ne znaju zašto su pozvali), a emisije traju manje od sat vremena sa sve reklamama.

To valjda tripuju da tako treba da izgleda moderna emisija.

Isto mi idu na kurac emisije sa jednim gostom od 3.5 sati.

 

Mi srbi nikada ne umemo da ubodemo zlatnu sredinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pazi izbor stranaka. Sta su hteli, da imaju sve koji koriste govor mrznje na jednom mestu ?

 

Ma Olivera je debil (na stranu to što bih je jebao).

Obzirom koliko traje emisija, sa sve reklamama, i (uglavnom) besmislenim i dugačkim prilozima.... dva gosta iz suprotnih tabora je puna kapa za takvu jednu emisiju.

Ona nije sposobna da moderiše (kontroliše) ni 2 gosta, kamoli 4 političke bitange, bez imalo kulture.

 

Nego taman kad si vec doso, kazes gore da saspemo nekom u facu nasa prava na Kosovu, moz li da me prosvetlis koja mi prava imamo tamo?

 

Pa nisi razumeo.

Radulović kaže da kad sa zapadnjacima pričaš, ako im pomeneš prava na svojinu, zapadnjaci se maltene odmah pokunje i predaju, jer su njima prava na svojinu svetinja.

Ja kažem da nije tako. I da im pomeneš (ili saspeš u lice), ponovo bi dobili kurac, jer njima su prava na svojinu svetinja, to je istina, ali za njih, a jebe im se za nas.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.24sata.hr/sport/flamini-mi-je-rekao-da-moze-kupiti-liverpool-i-prodati-me-456583

 

Mislim, odvrtno mi e ovo neko potenciranje sto bi reko Marko Bulat - da imam, ali kako odgovoriti ljudima kad krenu sa nekim kiselim grozdzem...bas sam ljubomoran sto neko IMA za pivo od 400

 

Nego one klasicne tendencie koe sam primetio - pivo od 400 dinara, tailandska kuhinja, Netfliks, telefon od 4000, filteri na instagramu kako planinarim

 

Nesrecni Srbi, ubise se da budu kopie malo iznad prosecnog zapadnjaka :)

 

Ne za koplje iznad nego oce da budu prose ni zapadnjaci, to se gadi svakom normalnom, imao para ili ne :D

 

Treba im sipati Lav u flajku od 400 din da vidimo kako ce se kotira na aplikaciji za rejtovanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To isto kao što su komunisti radili od '45, samo je u USA i sud morao da kaže svoje.

 

@Demon

I pre njih Turing, i pre njega Kerkhof i pre njega Grci i pre svih onaj jadnik koji je izmislio točak. Sam. Kad država nije ni postojala.

 

Ponovo - iz državnih institucija dolaze genijalne stvari. Pre svega iz nauke (matematika, fizika, hemija, biologija...). Ali privatni sektor je taj koji omogućuje njihovu primenu i napravi nešto smisleno. Kao i da kreira nove grane privrede. Možda je iz državne ustanove došao net, gps i sl. Ali je Googe (između ostalih) kreirao novu industriju koja vredi stotine milijardi $ i koja je stvorila više radnih mesta nego Mlađa, Bota i Šizoje zajedno.

 

Onaj NSA rad jeste bitan, ali ceo blokčejn hajp, alt i šitkoini, rudarenje i ostalo je okrenulo industriju naglavačke. A za to su zaslužne privtne firme i Maovi sledbenici, a ne NSA, DARPA ili ko već.

 

Državni i privatni sektor su kao sportski tim - odbrana osvaja titule, ali napad prodaje ulaznice. Nekad je situacija takva da ti jaka odbrana i ne treba, ali bez navijača nemaš šanse ;)

 

Odosmo van teme, ne bih vas više zadržavao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...