Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Naravno da mi je udobnost na prvom mestu, to se ne dovodi u pitanje. Ali mi ne treba airmax. Posebno što nije jedna patika svima podjednako udobna. A nalazio sam ih za 20€ koje su mi bile udobnije od raznih poznatih od 60-70€. Npr. Hummel mi se sviđaju, ne bi mi bilo žao ni da ih platim k'o Nike, ali koje god sam probao bile su mi gore od starki.

 

@Demon

Poneta je da postoji pritisak na velike tako da ne mogu da nas zajebavaju baš koliko žele. Kupci to mogu. U teoriji. I ja se zalažem za tu teoriju dok je ne vidim u praksi. Pošto je sve drugo postalo besmisleno :D

 

Edit:

Dupli, quote, gupi telefon :)

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajeba te taj Librem :haha:

 

Svaka patika e udobna kace razgazi...budalastina dati vise od 30 evra, brao za ovog gospodina sto ima milione, a ne ponasa se kao skoroevic

 

ako ne znaš šta je skorojević (pošto nešto čudno upotrebljavaš), prevod na engleski glasi ''newfag'' :D

 

A ako misliš da je svaka udobna, treba da probaš Serđa TaĆinija za 30 evra, ako ti ne progledaju kurje oči, definitivno imaš čelično stopalo i za tebe definitivno nema zime, svaka je udobna :D

 

Inače sam delio tvoje mišljenje dok nisam probao one što ih gledaš na temi o obući sad :D

 

Gledam sad na RTS 2 uveli šiptarske vesti Lajmet. Da li je realno?

 

this message is automatically generated by yumetal palivatrobot

 

S druge strane, kad je VW napravio onu gupost sa nameštenim testovima i kad se otkrilo da zagađuju znatno više, skočila im prodaja :D

 

Da, zato što su pale cene, jer ljude boli kurac za ideologiju, nema je u našoj formulici gore xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili su shvatili da su SUS motori u automobilim poslednja rupa na svirali, a da su hibridi najveća prevara auto industrije :bigblue:

 

Inače, sve te eko gluposti za automobile u EU i USA su dovele do toga da hrađani plaćaju veću cenu, bilo za auto, bilo za servis. U proseku 3000€ u odnosu na pre 10 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko što sam i predpostavio.

Emisija Upitnik katastrofa... vodiuteljka ne ume 2 gosta da kontroliše, kamoli 4 bahata političara.

Šešelj priča o poslovniku u parlamentu, a ona misli da on priča o kodeksu ponašanja u parlamentu :haha:

 

Emisija... bila je... a moglo je da je i ne bude... isti kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sem toga imaš Tref, koji je uglavom uvek skup, Najki koji dere, Buzz koji ne da dere, nego razapinje, Tike, gde bez 20.000 ne treba ni da ulaziš...

a i kupujte preko interneta, em uvek ima popusta, em možete da ih vratite bez problema

 

@ SW

nemaju sve takve đonove, ali zavisi i kakve modele ti gledaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žene i muškarci definitivno imaju drugačiji trip oko kupovine.

Kad ja i devojka kupujemo obuću, ona je u stanju 3-4 sati da šparta gradom dok nije 100% sigurna šta će da kupi.

Meni je otprilike potrebno 7 sekundi da pređem pogledom preko rafa, i izaberem odmah patike ili cipele/čizme koje mi se sviđaju, i odmah ih pazarim.

 

P.S.

Ovde izuzimam Kuruza.

Čini mi se da je i on u stanju satima da traga i nećka se ko neka mlada. :P

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.

Ovde izuzimam Kuruza.

Čini mi se da je i on u stanju satima da traga i nećka se ko neka mlada. :P

 

Ja sam u stanju da tražim patike po radnjama dve nedelje dok mi se zadnje patike na meni raspadaju i da onda tek posle par meseci uzmem neke jer sam našao na zadovoljavajućem popustu.

 

Fina je linija između udobne i preskupe patike.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bre gledaj preko neta

em popusti, em lakše, sve super

 

Ovde izuzimam Kuruza.

Čini mi se da je i on u stanju satima da traga i nećka se ko neka mlada. :P

 

ma ne haha

uvek znam šta mi tačno treba i onda to potražim na internetu ili se raspitam gde ima, pa pravac radnja, zadržim se između tri i pet minuta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.b92.net/...&nav_id=1464251

 

DJB je zauzeo čvrst stav da rešavanje ovako važnog državnog pitanja nikako ne sme biti prepušteno samo trenutnoj vlasti, te da je obaveza svih političkih organizacija u zemlji, a posebno opozicije, da ne beži od te odgovornosti. DJB vodi aktivnu državotvornu politiku odbrane Ustava Republike Srbije i podvođenje Kosova i Metohije pod ustavno-pravni poredak države donošenjem Zakona o Kosovu i Metohiji. Stav DJB po pitanju Kosova i Metohije se nije menjao od osnivanja naše političke organizacije i nema nikakve veze sa levicom i desnicom. Stav DJB da Srbija ne treba više da teži da evropske integracije postigne kroz pristupanje EU, već da je u njenom interesu da traži alternativu, direktna je posledica činjenice da EU birokrate otvoreno podržavaju politiku SNS-a koja je u suprotnosti sa svim evropskim vrednostima kojima građani Srbije teže”, navodi se u saopštenju pokreta.

 

 

 

Radule :rockdevil::south:

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...