Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

 

Uvežbana i vešto koordinisana jedinica, možda čak i čitav bataljon.

 

Vidis dragi Vudune, nesto sam cuo da bataljoni cak nisu ni bili potrebni, poubijao i rasterao komsija komsiju, bataljoni su samo konstatovali situaciju

 

 

Nije Sloba kriv, mi smo govna >>>> svaka prica o stranim mocnicima

 

A to da je projekat raspada Jugoslavije poceo jos krajem 70ih, to je općenito...

 

 

 

pa da, pričaš za ove razvodnjene, pozerske fazone za soraju, kad se EKV radio bilo je ful

 

Mislim da je vec bilo kasno za dobru vutru kad se EKV radio, ali oni nisu imali te probleme jer su radili pajd

 

Sedamdesete, legalan hasis u Indiji, to su bila vremena

 

I danas su super dispanzeri i ostale zajebancije, mrvu bude problema negde sa pesticidima, al' napreduje legislativa!

 

Al' neugodno, namontiras temperaturu na vejpu da izlazi CBD, a ono izadje Raid :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbaciše onog predsednika DJB-a što je sam istupio iz svoje stranke u novi poslanički klub.

Radule konačno počinje da pokazuje odlike pravog lidera (što bi Bajazit rekao: "Unapređuj i ubijaj"), i kad se otarasi ovih liberalčića, možda mu konačno krene.

Eto ima i gomila glasača razočaranih u Dveri i SRS i DSS, pa može da puca na tu stranu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

#klika_idj_ftw

 

Najkriminalnija upotreba donje crte jos od kako su se deca potpisivala pablo_eskobar u kanter strajk 1.3

 

Koje bre skretanje paznje pored celog ovog kurslusa koji je izbio, ovo je pokusaj ocajnicki da se ovi sto su istupili prikazu kao prostaci, Sasa Jankovic pristojno gradjanstvo stil

 

Ne znam sta Bata vidi pozitivno u ovome, mozda nije kliknuo na link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne znaci da ne moze da se menja, kao sto su npr. iz Švecke ljudi demonstrirali

 

Meni letos par klinaca iz Svedske pricalo kako su sokirani pricom nekog opozicionog politicara koji im prica pricu "ako glasate za ove, placacete 2000€ letovanje", kao, omg

 

Ja stao, gledam, reko kad biste vi znali cime nas ovde plase... Objasnio im ja malo, mal' se ne rasplakase

 

Doduse lupio sam cifru, 2000 je njima jeftino, poenta je da je njima bio degutantan nacin na koji taj bere poene, a ja slusam i ne kapiram stae problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubili smo mi davno ono što se zove dostojanstvo. Jer da nismo, danas naša državna delegacija ne bi bila prisutna na proslavi kod smrdljivih Francuza, posle njihovog perfidnog nipodaštavanja nas sa kosovskom zastavom od pre par dana.

Edited by Texas King

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno bi poginula većina njih. Šta god da su uradili, bilo bi loše. Žali bože živote izgubljene nizašta. Da su znali da će im praunuke za sto godina voditi dezerteri, botovi, keramičari, slinavci i kriminalci, i onih 50% preživeih mladića bi se ubilo, da poštede svoje potomke

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...