Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, 23/16 said:

Meni taj lik nije jasan. Ocigledno je ko je gubitnik u tom sukobu.

Ma ništa neobično za srpske prilike. 

Napio se, ili nadrogirao pa baljezgao po internetu. 

Još koliko sutra će da se izvini, osim ako s' jutra ne nastavi da se opija. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ĐIKI HALFORDE SRBIAE USTEBE!!!

Sergej full Lunar mode

 

Udri Sergeje po govnima, dosta je bilo više, govnjiv je slon u sobi a niko neće da kaže da nešto smrdi, svi su pristojno građanstvo...

Pa je l' moguce da je 

L N U A R zasticeno i u novoj verziji, svaka cas'

I za laku noc deco, zapamtite, svi su dobri, sem SNSa, onih koji s njima idu u koaliciju, i onih koji pustaju pricu "SVI SU ISTI" (oni zapravo spadaju u ove pod 2, tj. u botove)

Ko drugacije misli, jos nije dovoljno jeban i moze da nastavi svoja razmisljanja o Rusiji, Americi, Francuskoj, Nemackoj, BiH, Hrvatskoj, Kosovu i drugim vansrbijanskim teritorijama...

 

Nije dobro Bijelo Dugme, nije dobra Katarina, niti Kicme Disciplina, samo valja cura fina koja nosi bokal vina!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://informer.rs/vesti/politika/417461/informer-bojkotuje-savez-srbiju-dok-djilas-jeremic-obradovic-izvine-zbog-prostaka-zenomrsca-sergeja

 

Quote

Redakcija Informera obaveštava javnost da će, sve dok ne stigne javno izvinjenje Dragana Đilasa, Vuka Jeremića i Boška Obradovića zbog skandaloznog i prostačkog ponašanja Sergeja Trifunovića, jednog od njihovih najbližih saradnika, prestati da izveštava o aktivnostima SzS

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha kamo sreće

 

9 hours ago, 23/16 said:

Jeste, ali znas kako to kod nas ide ... sve je to samo forma, osim u Jankelinom slucaju.

Sada je na celu DJB Branka kulturoloski astrolog, ako ne gresim.

Grešiš, "kulturološka astronomija i astrologija", s tim što kontam da ne znaš šta znači "kulturološki" pa si zato i izbacio astronomiju da lakše izvrneš ruglu.

Ali news flash, ne, Branka neće da ti otvara natalnu kartu i proriče sudbine i kurce

 

https://www.mastersportal.com/studies/9546/cultural-astronomy-and-astrology.html

 

We therefore examine the relationship between astrological, astronomical and cosmological beliefs and practices, and society, politics, religion and the arts, past and present.

The MA is a hybrid of history and anthropology.

Dakle razlika izmedju onog sto jeste i onog sto se podmece je kao proučavanje religije na sociologiji i filozofskom vs studiranje bogoslovije.

 

Najgori su botovi koji nisu svesni da su botovi :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw za davanje ostavke na funkciju se slažem da je bila samo forma, ali je glupavo biračko telo to od njih tražilo i vršilo pritisak da se takva "promena" u DJBu izvrši, pa eto vam ga sad. A to što sam DJB 16 puta nije uspeo da se organizuje unutar svojih redova je posebna priča, i to što je Radul Khan napustio karijeru u inostranstvu i vratio se na ovo smetlište da bude kosovski ratnik je posebna romantična priča.

Tata mu je sa Kosova, deca zaboravila srpski, plaky

 

Može i u Srbiji lepo da se živi, dok se radi za strane firme, bole nas jaja mož budemo cinici i da nam niko ne valja... Al' obruč se steže, daleko bilo da vam zatreba ozbiljnije neka državna institucija, ili da vam se ukrste putevi sa nekim arhi-botom koji ima drugačiji interes... Do tad će da vam budu ISTA GOOVNA ĐILAS I VUČIĆ! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, moja greska, nije da sam se previse udubio u materiju (zato i ovaj "ako ne gresim" deo), niti imam ikakvu agendu.

Ako nista drugo, eto ti nove prilike za podjebavanje. Izgleda da se ignore nije preneo na novi forum...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ignore najbolje pomaze da se gaji kratkovidost :P

ni ne odnosi se sve iskljucivo na tebe nego na kompletan nacin razmisljanja kod inteligentnih ljudi koji je odlicno komplementaran modusu operandi ovih na vrhu nas ukopavaju, a i nerazmisljanju i grcevitoj borbi za parce leba ovih degenerika koji služe kao gorivo za taj proces

a znao sam da sam na ignore listi kod tebe, vise sam pisao ovima ostalima koji to citaju, a i malo autoterapijski rant :D

 

Voleo bih da se sve opozicione stranke dogovore da bojkotuju sledece izbore, jer je ovo vise sprdnja, bar ovi protesti ako nista daju neku nadu da Srbi nece opusteno da prihvate eksplicitno jednopartijski sistem, posto su generacijski dresirani da tako funkciosu

 

ili to ili glasam sledeci put za Đilasa ili ko god bude po izgledima prvi u redu a da nije koalicioni partner ili vuciceva poslusna kurvica kao Seselj

 

A bojkot koji nije masovan i organizovan se ogleda u napustanju drzave sto je i dalje najbolja opcija za Srbina xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au brate mili, sta ti sve gore napisa. Zato mi i jeste najlakse da te stavim na ignore, umesto sto se pravdam XY liku sa foruma. Ali ajd, da probam jos jednom (svakako cekam da mi se uploaduje video na yt).

Cinican sam postao vremenom jer sam glasao 2 puta za LDP (sramota), DSS (jos veca sramota), za Jankelu, nekoliko puta za DS, nekoliko puta za Radula i svaki put sam se pokajao zbog toga. Zato svakog politicara po defaultu smatram lazovom i prevarantom, ali se nadam da cu jednom konacno i pogresiti. Same stranke su po meni nuzno zlo i mogu da ih pljujem do sutra, ali ja na svake izbore izlazim. Od mene politicari dobiju glas i smatram da je to dovoljno i da nema potrebe da im se divim i da ih obozavam.

Ne mislim da su svi ISTA govna, ali mislim da su SVI govna. 

Sto se lepog zivota ovde tice...jeste, moze lepo da se zivi ako imas novca i ako ti se svidja da zivis u neuredjenom sistemu gde sve moze ako imas novac ili zaledjinu. Mene to sve jako nervira i najlakse bi mi bilo da zapalim za Holandiju ili Norvesku i da zivim bez nerviranja. Ne bih ulazio u licne razloge zasto to trenutno nije moguce (ljigavo mi je da rasprodajem bol po forumu, nisam SNS glasac) i tu sam gde sam.

Ja "dobro" zivim, ali clanovi moje porodice i rodbina bas i ne. A i nisam rodjen sa srebrnom kasikom u ruci i dobro se secam odakle sam potekao, tako da ne mogu da sedim uljuljkan i da me boli uvo za sve ostalo. Zato i idem na proteste i nadam se da ce imati efekta. Ako nista drugo, optimista sam po prvi put u poslednjih par godina i taj osecaj je vredan tih nekoliko sati koje nedeljno odvojim za setnju. U jednom se slazem, a to je da "intelektualce" (uvek mi je tesko da ovako zovem programere) uglavnom boli uvo. Mene su kolege iz tima proslog petka pitali otkud protesti i oko cega se bunimo.

Kada budu izbori, verovatno cu glasati za SzS (iako nikoga iz te ekipe ne mogu da mislim), cisto jer se pokazalo da jedino oni imaju sansu da nesto urade.

Mada, verujem da ce ovog puta biti bojkota i to samo zato sto su opozicione stranke prinudjene na to.

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako SZS ne bojkotuje izbore, onda bi Vučić svu opoziciju trebalo da strpa u gulag, i da ih jebe još 100 puta gore. 

Gledam jučerašnji Upitnik, i onog gmizavca Vesića kako na ulični, štrokavi način ponižava Tadića i Raškovićevu. I umesto da mu se najebu majke, ili prosto ne učestvuju u emisiji, oni pokušavaju da izigravaju neku finoću. 

Nema finoće za likove poput Malog, Vesića i Vučićevića... stoka to ne razume... 

Je l' se sećate kako se Vučić usrao od baba Coke? 

E pa ta baba je više uzdrmala režim od cele opozicije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@23/16

Sve sa duše da skinem što sam iskulirao poslednja tri dana da napišem jbg :haha:

Jasno mi je to za cinično, ali to je i priča matoraca ''eto skinuli smo Slobodana pa ništa'', pa kurac ništa, niste ga skinuli do kraja, evo ga Slobodan recidivirao. Mogu da razumem da se neko tako oseća (svako normalan je popizdeo do sad svakako), ali ne mogu da podržim, letargija velikog dela naroda i pomaže govnima, sve i da se failuje 2131255 puta, da bi se uznapredovalo mora da se pokuša opet, optimistično xD

Ja pored cele mašinerije, mrsko mi je da nabrajam imena, ali možda bi trebalo, Vučić, Slina, Vulin, Dačić, Vučićević, Mitrović, Palme, Vazduplohovi, kurci, znači svi slojevi i različiti odseci celog sistema, pored svega toga nabrojanog, ne mogu da pljujem ni Sergeja, ni Boška, ni Radulovića, ni Jeremića, pa ni Đilasa na kraju. Jedino mogu da pljujem što se ne ujedine, i naravno oni koji su najvatreniji protivnici takvog ujedinjenja a izdaju se za neku opoziciju, najviše smrde da su podmetnuti botovi. Možda je nekom to smešno i na takvu ''naivnost'' je najlakše smejati se, ali uostalom za neke od ovih je jasno da ispaštaju zbog toga što se bore javno protiv govneta pa i da im je i glava u torbi, meni je to pokazatelj poštenja i junaštva, ne mogu prema tome da budem ciničan. Bar je u Srbiji jasno da ti je glava u torbi ako se boriš protiv državnog kriminala. :D

 

Za ovo oko života i okruženja i familije se razumemo, čak sutradan iz inostranstva da uzmeš na fejsu da pljuješ opresiju u Srbiji, mož rodbina i od toga da ispašta, ako bude ovdašnja stoka pustila da dođe dotle. Suština je i dalje da je narod kriv da narod favorizovanjem poznatih imena oblikuje i opcije za glasanje, i govna mi se prijedu kad čujem ''pa brt nemam za koga da glasam''. Pa sve je to lepo ti si brat intelektualac - individualac, svaka tebi čast, ali care, nije ni poenta da ti imaš svog carbon copy istomišljenika među opcijama za glasanje, nego da se kladiš na konja koji može nešto da napravi i da biraš manjeg lopova i opresora...

 

Problem sa bojkotom je - šta posle bojkota? Opet mora vlast da se bira nekim izborima, stoka glupa pa glupa, mozgovi isprani, ekonomski da se prerasporedi moć i kontrola medija neće preko noći, jebem li ga.

 

Opozicija da preusmeri resurse u presretanje nacionalnih frekvencija i puštanje pravih podataka u etar :D

 

Kad je mogo ovaj lik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba se troši energija naroda kad od tog posla nema ništa, jer koji režim podržava vašington zna se može da radi šta hoće, i to zbog kosova

što pička vučić nije otišao na proslavu dana Republike Srpske, jel nije možda hteo da se slika sa dodikom....što ga to niko ne pita, već poslao brnabićku a to je isto kao i čistačicu, čak ni vulin nije smeo da ode, jebiga neda gazda

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni nemaju informativni program, zar ne? Kako onda da budu u necijoj sluzbi?

Sutra ce sneg padati sneg citav dan, a izlazi i Resident Evil 2. Veliko iskusenje za mene :).

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...