Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Danas, DS smeće od novina, bez problema pušta svakoga ko napada Radulovića

 

lepo je neko napisao u komentaru ispod: "Kako se za ovakve izjave protiv Saše uvek nađe mesto u novinama, a za stvari za koje smo vas pitali, vaš stav o kosovu, migrantima, nemačkoj, toga nema. Pre neki dan ste zbog ovih stvari napali Sašu, a u novinama su najbitnije pare? Gde je pomen otklona u desno? Ma pare..."

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj skupite se ti i Srbin Hamza pa mi kazite sta je po mojoj meri :haha:

 

Bar da si definisao drugosrbijance kad sam te pitao, pa da znamo o cemu pricas, nego si samo potvrdio ono sto rekoh da ni ne znas sta su drugosrbijanci i da je to etiketa kojom pokusavas sebe da predstavis kao nekakvog prvosrbijanca (blago tebe sto jesi).

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plate u javnom sektoru i trebaju biti male. Manje i od dosadašnjih plata koje su veštački napumpane od strane MMF-a.

Svako ko je iskren, a ko se iole razume u ekonomiju, to će vam kazati.

 

Elem, ako je išta potrebno ovoj državi, onda je to jedna određena količina valjano obučenih serijskih ubica. U specijalnim trening kampovima, razume se.

A čija bi operativna namena bila u domenu smaknuća političkih garnitura, kako na nivou republike tako i na lokalu, kao i određenog broja tzv. javnih ličnosti. Prioriteti se moraju jasno definisati i postaviti na svoje mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se odaješ da ne znaš o pogačama

 

Ne ide mišomor, to je urbana legenda, nije Shqiptar glup, njemu ta mušterija treba i sutra

 

Ide dop bajo moj prskano fino da ti bude lepo i ako je origano, i da se vratis po jos

 

Nije za starlete bre, nego za fine glumice, modelsice, i ostalu elitu prefiganu beogradsku, samo fina meka dzeja

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...