Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja se slažem sa Dušanom

 

DJB kad bi uspeo (a srecom nece, moci ce samo da pene) da stornira sad malo ovo oko resavanja Kosova, jebase nam majku za jos 10 godina

 

Amputacija radi prezivljavanja, dosta je bilo

 

Ovi dole sto nece da se dosele u Srbiju jer im je to dedovina su se prirodno selektovali, nije u nasoj moci da im drugacije pomognemo.

 

Onima koji su hteli ali nisu mogli da dodju se izvinjavam, ali sve manje verujem da takvih ima na Kosovu danas :D

 

Udrite minuse :blek:

 

Generalno se sa stavom da to treba ljudski resiti i da je SNS nesposoban da sacuva stado ovaca, takodje slazem, ali nece da rese nista a rasipaju energiju na vetrenjace zato sto Radule ima ocd da o svemu izrazi 100% realno misljenje i da se svime bavi potpuno precizno i ispravno.

 

Grizu opet i opet vece komade nego sto mogu da sazvacu

 

:south:

 

Verovatno najbolja upotreba separatisticke zastave na forumu do sada :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde će pavlovic sada?

 

https://www.danas.rs/politika/dusan-pavlovic-napustio-pokret-dosta-je-bilo/

 

“Stranka je počela da menja svoj ideološki profil i za moja ideološka uverenja se pomerila previše u desno”

 

Ali mene su likovi sa ovog foruma ubedjivali da se djb nije menjao...

 

 

Ovi se totalno raspadoše.

 

Zamenica predsednika #DJB @BrankaStamenkov pokrenula inicijativu za opoziv predsednika #DJB

Share this post


Link to post
Share on other sites

voleo bih da malo obrazloži taj stav

 

ako misli na odnos prema EU, ima nas koji smo od početka govorili da se jasno vidi da DJB nije pro-EU stranka

 

ako se radi o odnosu prema Kosmetu, od početka se vidi da stav DJB uopšte nije bio da treba priznati nekakvu nezavisnost

Radulović je više puta govorio o zaštiti interesa Srbije tamo, bez agresivnih stavova i prenagljenih poteza, a uostalom takav je i poslednji predlog Zakona o KIM, uključujući i paralele sa Danskom i Farskim Ostrvima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi, paščad smo

 

I ovi božem normalni su paščad xD

 

Vrv su se ekstra organizovali u fazonu jedan deo stranke se bavio Kosovom, a predsednik se bavio necim drugim, tj. sluzio kao lutka posto je bio ozbiljan potez da se da ostavka na mesto predsednika, pa se ond Radul povampirio opet da se ponasa kao predsednik a ovaj je u Kostunicinom stilu reagirao pa ja nisam znao sta vi dečkovi radite

 

Cirkus...

 

Slovenija neka, nie losa destinacija

 

U Nemackoj mnogo orkova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Dušan Pavlović ionako je uvek odudarao od DJB. Meni je ličio na Čedistu oduvek.

Vala... DJB jpočinje sve više da mi se sviđa.

 

@Kuruz

Pa što se Kosova tiče, nije DJB baš u početku imao eksplicitni stav. Nekako su izbegavali da se o tome nedvosmisleno izjasne, barem prvih godinu-dve. Zato su i meni bili sumnjivi.

Verovatno je zbog toga što su imali tu struju poput Dušana Pavlovića i sličnih mu.

 

Udrite minuse :blek:

 

Ne'am druga posla. :rolleyes:

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može sa telefona (mob verzije foruma) :haha:

 

Elem, ni su ranije bili ni toliki protivnici EU kao do sada. Jesu govorili da to nije prioritet, da je najbitnije da se sredimo, pa ćemo videti kuda ćemo. A sad je Radule počeo direktno da napada Nemački. Ako je tako nešto moguće :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je zapravo Tadić izmislio/pokrenuo,

Jednom prilikom je rekao: Mi smo druga Srbija (misleći da nisu mitomanski srbi iz devedesetih, sa krezavim zubima), otud je nastalo to drugosrbijanci.

Misli se uglavnom na ljude tipa Janković, koji u nekoj baštici kafića, negde u krugu dvojke, promišljaju o politici, sve vreme se osećajuči superiornije od nekih tamo prostaka iz unutrašnjosti. Elita bato.

Ona stranka isto: Treća Srbija... jasno je šta su hteli da kažu, i inspiraciju su uzeli iz te Tadićeve izjave.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treća srbija su još jedna ekipa šizojevih idiota, kao i zavetnice, DDD i ostali.

 

DJB je izgubio najviše za predsedničke izbore. Tu ih Jankara zajebao, ali i sami su se ubili. I dokrajčili su ih beogradski i koalicija sa dorsima.

 

Ja sam odustao kad su izbacili ekipu koja je htela da se kandiduje za unutarstranačke izbore, jer su navodno prekršili neka pravila, a realno je Radule hteo da ostane na vrhu po svaku cenu

 

Uglavnom, nesposbni su. Jedina nada za opoziciju je Đitler

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Janković je sve sjebao, pa na kraju samoga sebe.

Ja ne razumem kako ljudima on odmah nije bio izgubljen slučaj.

 

Kamo sreće i da je Vučićev trol... ali ne... on je prosto luzer.

 

A ako mi je Đilas jedina nada, onda bolje da se upucam u koleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJB nisu bili ovako otvoreni, ali se video jedan potpuno neutralan stav

odakle su glasači DJB 2014. videli pro-evropski pravac te stranke, tada pokreta, meni nije jasno

 

Đilas je isti kao i ovi, sasvim je svejedno da li će on ili oni da vladaju

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije svejedno, nemojmo se zajebavati. Ako se već bira između dva zla, bolje da dođu ovi što krqduckaju, nego ovi što kradu, lome i ubijaju.

 

Proevropski pravac DJB se video u tome što ih i za Rusiju stoli bojko, a državu bi želeli da urede po nekom EU/USA/CAN modelu. Što je skroz na mestu.

 

Jbg, ja ću dalje glasati za opciju koja nije imala dobru priliku da pokaže šta zna. A da li će to biti DJB, pokret centra, prangija, pa i dorsi, skroz mi je svejedno. Ionako im je svima njima program ili besmislen iki đubre, a oko sebe imaju manje ili više ljudi sa puterom na glavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isti kurac.

Isto bi se natezali sa Kosovom, Danica Vučinić bi dobila emisiju na RTS-u, Bećkovićka bi bila rehabilitovana, narod bi i dalje tražio načine da pobegne odavde...

Svi su oni u kombinaciji... kolonijalni upravnici nam samo daju iluziju da biramo.

 

Eh da... da ne zaboravim.... kada bi kojim slučajem ZSZ došao na vlast, prvo bi nastala kuknjava kako su ovi sve razjebali, pa bi tražili 100 dana vlade, pa 6 meseci, pa bi rekli "dajte bar godinu da sredimo makar malo što su ovi zasrali", pa bi to otišlo na 2-3 godine... narod u još većoj apatiji bi bio... a mi bi na yu metalu tražili nove alternative.

Share this post


Link to post
Share on other sites

“Apsolutno podrzavam i delim s njim politicke stavove Dusana Pavlovica, mog dragog kolege. Ne stojim iza politickih stavova izuzetno desne orijentacije koji se u zadnje vreme objavljuju u ime DJB. To su stavovi par pojedinaca, ne organizacije.”

 

Ovo kaže predsednik DJB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.blic.rs/...nost-za/4vkttl7

 

Mart 2018.

Lik je 6-7 meseci predesednik DJB-a, i evo ja nisam uopšte čuo za njih, dok se sad Radule ponovo nije oglasio.

Ne branim Radulovića, da me neko ne razume pogrešno... meni isti kurac... nit' iz džepa, nit' u džep.

 

U stvari... dešava se, da im se iovako mala partija, cepa iznutra. Znači, ako oni nisu te KRUCIJALNE stvari dogovorili na samom početku (pre osnivanja partije), onda i treba da se raspadnu.

Ako je neko promenio mišljenje u međuvremenu, onda treba pokazati papir u kome su načela stranke. Ako nemaju taj papir, onda opet zaslužuju da nestanu.

 

Pa jbt.. mi na yu-metalu smo onda 1000 puta ozbiljniji od njih.

Ja i Kuruz se na primer slažemo oko milion političkih tema, ali da osnujemo partiju ja bih zahtevao da se sve te teme stave na papir (i potpis), i plus bih zahtevao da se odrekne Koštunice.

On se ne bi odrekao Koštunice, i na startu bi pukli... ali opet, i ako bi pukli, pukli bi oko mnogo benignije stvari, i odmah na startu, a ne oko osnovnih ideoloških načela.

Samo to pucanje u startu, bi bila mnogo ozbiljnija priča, nego ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bismo gledali yumetal i postupali na način koji si opisao, svako od nas ovde bi bio jedini član sopstvene stranke

 

ne znam na šta ovaj i Pavlović misle kada govore o izrazito desnoj orijentaciji pojedinih članova, gde je očigledno da pre svega misle na Radulovića i bilo bi pošteno da kažu o čemu se tačno radi

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...