Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

9 minutes ago, Demon Seed said:

I da dođe Šešelj!

Ne zna se da li je gori SNS-Informer humor, ili vaš drugosrbijanski aka Sergej Trifunović humor. 

Ako je neko kriv za dolazak SNS marve na vlast, to je retard Boris Tadić. 

Edited by Dark_Elf
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/29/2020 at 3:05 PM, Texas King said:

Jeste li čuli šta priča onaj Sandulović?

Čovek optužuje Kineze da stoje iza njegovog skorašnjeg hapšenja. I stalno nešto laje protiv Kineza, ali bez ikakvog normalnog osnova. Dovoljno je da čuješ samo tu priču i da prosto zaključiš da je čovek totalni idiot.

haha koji bre Sandulovic njemu veruju samo idioti koji citaju tabloid i onog retardiranog urednika Brkica, bolesni ljudi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavam da slušam Sandulovića. :) 

Njegove fantasmagorije bacaju u senku i maštu jednog Dejana Lučića. 

Mislim da mi je omiljeno kad je jednom rekao da je Tramp slao signale da želi da se vidi sas njim. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Dark_Elf said:

Ne zna se da li je gori SNS-Informer humor, ili vaš drugosrbijanski aka Sergej Trifunović humor. 

Ako je neko kriv za dolazak SNS marve na vlast, to je retard Boris Tadić. 

Nekome humor, nekome zbilja. Srbija čeka Šešelja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bogu pa razuman čovek ne glasa za humor već za ljude koji u manjoj ili većoj meri (treba da) rade posao koji im je poveren. Tu su npr. scojilaisti, radikali, novi i stari za tri koplja gori od svih ostalih.

Nerealno je da neko za ova sranja i dalje krivi Tadića. Čovek je usrao svoju organizaciju i srećom ista više nije relevantna. I to je to.

A za Kuruza i drugare

https://i.ibb.co/34sVQXY/EW8d-Rbj-XQAAGz-M8.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Dead Man Drinking said:

Nerealno je da neko za ova sranja i dalje krivi Tadića. Čovek je usrao svoju organizaciju i srećom ista više nije relevantna. I to je to.

Tadić je kriv za osnivanje SNS-a. Spletkario je da se to desi. 

Tupadžija je hteo da pocepa radikale, ali pošto je tupson, vratilo mu se kao bumerang. Retko glup političar. 
Što reče neko: Koliki luzer treba da budeš da izgubiš od Tome. 
A ja dodajem: Koliki luzer treba da budeš da ti Nebojša Krstić bude savetnik. 

 

27 minutes ago, bo88gdan said:

Kad se sve sabere i oduzme sa svim njegovim manama i zabludama Radulovic je jedini moguci izbor za neke buduce izbore za glasati 😪

I ja sam na tim nekim pozicijama. 
(B)radule pokazuje podjednaki prezir prema vlasti i opoziciji, i tu se slažem sa njim, jer se i meni podjednako gade. 
Jedino mi se ne sviđa što se mnogo bacio u neku mitomaniju, a to je sada najmanje bitno u ovoj situaciji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak se i ja sa time slažem (iako sam teško podneo antivax priču a još teže njihovu borbu za Kosovo), ali DJB ima jednu fundamentalnu manu a to je da nije sposoban da pobedi ove na izborima, nije sposoban da se obrati retardiranim gradjanima ove zemlje na način koji privlači pristalice i to je to. Ranije je to i ličilo na nešto ali mnogo su se pogubili, ne umeju da se fokusiraju. Ni za ovaj kvazi-cenzus od 3%.

Jedino kako mogu da doprinesu je da pristupe nekoj opozicionoj (""?) koaliciji, ili da učestvuju u bojkotu (koji najverovatnije neće da promeni ništa).

Znači jedino prvi sledeći pratilac tj. Đilas-Boško kao mali korak od duboke SNS mentalne retardacije, ko kaže da su isti taj je glup kao tocilo i kuva se u istom loncu sa ostalim SNS glasačima, a ko misli da kojekakvi profiteri ili fašisti koji zovu narod za vreme pandemije da se okuplja u crkvi nisu dostojni njegovog glasa i još su u fazonu "omg dosta mi je da biram manje zlo", nek izvadi glavu iz svog dupeta pa nek pogleda malo oko sebe.

Svakako ne treba tome posvetiti više vremena od ovoga, idem sada kao ponosni drugosrbijanac (neću valjda da budem ponosni Srbin ?!) da učim danski jezik!

Zdravi i čisti bili, prvenstveno mentalno, ko nije mentalno, taj ne treba ni somatski da bude zdrav :mrgreen:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si možda mudriji od mene što ne stavljaš znak jednakosti, ali imaš pamćenje kao zlatna ribica.
DS je isto dozvolio Željku Mitroviću da mu se sliže, DS je isto imao monopol nad medijima, imao haos sa biračkim spiskovima, isto su krali na sve strane, glasali iz Bodruma, davali 10k evra strancima za jedno radno mesto, i td...

Pri tom, kad kažem DS, ja tu i ne mislim toliko na Đilasa (koji je pokupio moje simpatije kada je drugosrbijanskoj kalašturi Danici Vučinić rekao da ga ne prekida, i ne maše ručicama), nego više na Šutanovca, Trivanku, Tadića,  Krstića, i ostalo smeće.

Izvoli uči Danski jezik, i nastavi da misliš da je samo SNS kriv zato što ga učiš.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe.. preterano sereš!

Ovo što sada radi SNS nije vidjeno ni u doba Miloševića, on barem nije izigravao supermena, dok je stanje u medijima gore nego ikada, pa jbt samo se zapitaj kako su ovi i došli na vlast ako je bilo isto ovako, nešto se ne sećam da su ljudi morali ovako da reaguju i nasilno skinu DS sa vlasti!

I da li zaista očekuješ da bi sa Šešeljem na vlasti ovoj zemlji zaista krenulo na bolje?

To mi deluje realno koliko i izjava predsednika našeg da ćemo posle epidemije biti ekonomski najjača zemlja u evropi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas Šešelj. 

To što sam ga podržavao dok je bio u Hagu, ispada ko neka stigma, i iako sam nebrojano puta rekao da sam trenutno na strani Raduleta, niko vas ne ubedi da ne glasam za njega. 
Neću ni ja da vas ubeđujem. Mislite šta hoćete. 
Ali svaki argument protiv mojih argumenata je Šešelj. :) Zajebite me više sa njim. 

Ako ćeš da upoređuješ SNS stoku i DS stoku upoređuj realno. Neke stvari su gore (mediji), neke stvari su malkice bolje. 
Recimo za vreme DS-a ti je trebala veza da bi radio za 300 evra, a sada (bar pre epidemije), je svako mogao da se zaposli u fabrici (eto drugar iz Niša mi kaže da dve fabrike mole za radnike, za oko 300 evra, i niko neće). 
Naravno, nije to nikakvo ekonomsko čudo, sve je to sranje i bedno, i retardirani SNS je mogao mnoooogoooo više od toga, ali recimo za vreme DS-a, nismo imali ni to. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tebe su izgleda ova govna takodje ubedila da je DS tj demokrate dovele ovu zemlju do ivice propasti, a zapravo se zaboravlja kome je to breme ostavljeno, kao što će i kad se ovi konačno uklone takodje biti potrebne decenije za kolku tolku normalizaciju pre svega sistema ( u svakom mogućem smislu), pa tek onda o nekom ekonomskom oporavku, a to SNS-ovo otvaranje trafika, semafora, liftova i eventualno fabrika za 50-100 radnika možeš da okačiš mačku o rep. Smanjenje broja nezaposlenih se sada najbolje i vidi po povratku 400k ljudi i to samo onih koji su bili primorani da se vrate.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi, činjenica je da su radikali imali čist milion glasača koji ni u ludilu nikad ne bi glasali za DS.

Činjenica je i da taj milion i kusur danas apsolutno veruje da živi bolje nego pre 2012. 

Treća činjenica je da glasači DS veruju da žive lošije posle 2012.

Ono što se niste zapitali jeste: a šta ako je i jedno i drugo i treće tačno?

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno je meni šta hoćeš da kažeš, ali ipak većina, barem onih normalnih ljudi ipak ne želi ovakvu vlast, koja se ne može drugačije ni nazvati nego volja jedne (malo) veće grupacije, koja svakim svojim novim potezom sve više podseća na klasičnu diktaturu. Problem je što je ljudima usadjeno da su svi isti i da promenom neće doći do drastičnijih pomaka (svako samo gleda na (svoj) džep), medjutim ono bitnije je promena samog sistema vrednovanja koja je ovim režimom spuštena na najniže moguće grane.. Takodje je jasno da prosečan glasač koji nije zadovoljan trenutnom situacijom jednostavno više ne zna kome bi dao glas, jer ovako sklepana opozicija svima deluje neozbiljno, pa čak ni oni sami sa sobom ne mogu da se dogovore šta i kako žele..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

44 minutes ago, HUMAN said:

 Problem je što je ljudima usadjeno da su svi isti i da promenom neće doći do drastičnijih pomaka 

Pa neće doći do drastičnijih pomaka. Misliš da bi Šutanovac umesto Vučića drugačije vodio Srbiju? 
I svi ovi što lupaju u šerpe... komedija... a kladim se da su mnogi od njih glasali za Tomu. 
Ista komedija ko ovi što tapšu i puštaju "Đilase lopove" sa razglasa... ajde priznaću da je SNS za nijansu gori. 

 

47 minutes ago, HUMAN said:

medjutim ono bitnije je promena samog sistema vrednovanja koja je ovim režimom spuštena na najniže moguće grane.. 

DS je imaš šansu da promeni sistem vrednovanja, da uvede pravnu državu, da napravi jake institucije koje niko ne može da kontroliše, da sredi birački spisak, da podigne standard... I šta su uradili od toga? Uspeli su samo da izgube i ono što su imali - vlast. Sad ih Vučić urniše i cepka, i iživljava se. Sami su krivi. 

Još smešnije izgleda kad isplivaju alternative poput Saše nemuštog Jankovića, ili Sergej humor Trifunovića. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad podeliš društvo na klase, recimo na decile, od 10% najsiromašnijih do 10% najbogatijih, nema te sile da svi decili glasaju SNS ili DS. Recimo, mislim da tri najsiromašnija decila nikad neće glasati DS, tri srednja decila nikad neće glasati SNS, a onima gore je svejedno, oni dobijaju uvek.

Ne znam kako to ljudi ne kontaju. Srednji decili su izgubili pod vlašću SNS, donji decili ništa nisu dobili od DS. 

Zašto se bavite time šta vam je gadno, šta je normalno, šta vam je bolesno. Follow the money.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...