Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

https://rs.n1info.com/vesti/tadic-ukoliko-ne-bude-kandidata-koji-moze-da-pobedi-vucica-kandidovacu-se-ja/

 

LOL 
Inače, slušam ga juče u Utisku Nedelje, i svaka druga rečenica mu počinje sa: "moje (veliko) političko iskustvo mi govori..."

Tadiću bre, pa ti si izgubio od TOME, dok si imao sve medije i vlast!
Postoji li način da budeš veći luzer od te činjenice? 
U stvari postoji... to što si angažovao Nebojšu Krstića da ti bude savetnik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumeš me. 

Ne možeš da se složiš, ili ne složiš sa Tadićem, jer on NEMA politiku. 
Da bi imao, makar i pogrešnu politiku, moraš da imaš makar i minimalni kapacitet. 

Dok je bio predsednik, njegova politika je bila "Lako ćemo...  jeeee.... I am happy....baci pet"

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ne. Njegova politika je bila neoliberalna privatizacija, mikimausđelić, podrškamilonegru, privilegije zađilasa, nema veze što su miško i beko monopolisti, ajdapravimsnsboljenegosrs

njegov ćale je bio praksisovac, šesetosmaš, neomarksista, sin mu otišo sa Đinđićem

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Srbin Hamza said:

naravno da ne. Njegova politika je bila neoliberalna privatizacija, mikimausđelić, podrškamilonegru, privilegije zađilasa, nema veze što su miško i beko monopolisti, ajdapravimsnsboljenegosrs

To je bila politika onih oko njega. 

Kažem ti, nema on kapacitet da obuhvati, makar i takvu politiku. 
Verovatno je  90% vremena svirao sa Krstićem akustičnu gitaricu u kabinetu. 

Bio je slep za sve oko njega - ko robot neki. 
Tačno se sećam. 
To se videlo kad je imao govore na onim predizbornim mitinzima. 
Usta pričaju (neke nebuloze napamet naučene), a pogled prazan kao u teleta. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uvek tako delovao - mutavo. 

K'o kiborg neki. Sav pokočen, usiljen, ne zna šta se dešava oko njega, živi u nekom svom svetu sa dugama, ptičicama i šljokicama koje padaju sa neba. 
Da treba sutra da popijem kafu sa njim, veruj mi, da je ne bih znao o čemu bih uopšte mogao da pričam sa njim. 
Smorio bih se posle 5 sekundi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tadic je nevidjeno sujetan (sto je izgleda odlika vecine nasih politicara).

Kovacevic ga je prcnuo za basket i naravno, Tadic je morao da se vrati na to. Ladno je lik rekao kako nikada nije igrao basket sa Dacicem, vec da je samo podignuo ruke kada je prolazio i tada je nastala ta slika. Riiight.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dedinjski Beogorci se pitaju.

A i njima je dokurčilo više sa psihoustom budalom; nemaju miran san, sve neke tenzije i epidemije. I sad su rešili da vrate Tadića, prisećajući se opuštencije dok je ovaj bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...