Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobro, znamo da je lud. Samo još da utvrdimo da li je pored toga glup ili samo zao

Jedno je kad bata i ja biramo podatke i "istraživanja" koja pokazuju da je privatni sektor bolji ili gori od državnog. A drugo je kad političar rizikuje zdravlje i živote drugih zarad par procenata glasova. On je u suštini isti kao i Vučić, bar u meri u kojoj on izjednačava N1 iz Luksemburga sa Svinjformerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, 23/16 said:

Radule se izgleda i zvanicno upisao medju antivaksere, jezivi su mu danasnji tvitovi.

Pa budala. 

Nije toliko ni problem što se on bacio u mistiku i epiku, i krenuo da se zaluđuje time, nego je problem što to šeruje potencijalnim glasačima. 
Dok je bio pametniji, uspeo je da zaludi čak i drugosrbijance da glasaju za njega i uđe u parlament. 

Sve je krenulo po njega nizbrdo kada je počeo da objavljuje ono da nisu srbi došli na Balkan u 5. ili 6. veku, nego su uvek bili tu. 
Msm Ok... misli ti šta hoćeš, ali za izbore se ne smaraju glasači tim pričama. Koga boli kurac? 

Da sam u njegovom timu za propagandu, insistirao bih da se hitno prekine sa tim pričama, i da se objavi kalendar sa razgolićenom Hanom. 
Odma' bi stranka skočila za par procenata. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosko je juce imao slicne tvitove, stvarno bi njihova koalicija sada imala smisla.

Radule nije lud, samo je bezobrazan. Fino im je skocila popularnost od kada je krenuo sa antivakserskim stavovima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekoh već - ne slažem se. 

To je, dugoročno gledajući, propast. 
Možeš ti da se ušlihtaš antivakserima, i da imaš, ne znam, 5% glasača (u vrh glave). 
To je skroz nedovoljno za osvajanje vlasti... da bi se osvojila vlast, moraš da pridobiješ i drugosrbijance, i kafanske četnike, i normalne patriote, i normalne liberale. 

Jedino ako im je baš cilj da se krka u skupštinskom restoranu, bez neke ambicije da se uzme vlast. 
Jedino tako ima smisla. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa čekaj, vama još nije jasno da je Radul budaletina bio i ostao? Jbg, sećam se kad ga je Bećkovićka sa sjajem u očima gledala, teško je sad priznati da si pogrešio u vezi čoveka skroz naskroz.

Ali da, onaj ko je glasao za Radula ikad u prošlosti ne zna procenjivati ljude i ovo mu je lekcija.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Elf said:

Jedino ako im je baš cilj da se krka u skupštinskom restoranu, bez neke ambicije da se uzme vlast. 
Jedino tako ima smisla. 

Prvi cilj je prezivljavanje i ulazak u skupstinski restoran.

Dosta su oni setali, ali izgleda da su konacno uspeli da nadju nove glasace posle debakla na prethodnih par izbora. Navodno imaju najvecu podrsku od svih opozicionih stranaka (sto je kao kada pobedis na paraolimpijskim igrama).

 

38 minutes ago, Srbin Hamza said:

Pa čekaj, vama još nije jasno da je Radul budaletina bio i ostao? Jbg, sećam se kad ga je Bećkovićka sa sjajem u očima gledala, teško je sad priznati da si pogrešio u vezi čoveka skroz naskroz.

Ali da, onaj ko je glasao za Radula ikad u prošlosti ne zna procenjivati ljude i ovo mu je lekcija.

Nije uopste tesko. Dva puta sam glasao za njega dok je pricao ono sto sam zeleo da cujem i nije mi zao zbog toga.

Uvek cu pre promasiti (sto mi se desilo na skoro svakom glasanju), nego smrdeti sa strane i pricati kako sam vazda bio pametan.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, 23/16 said:

Prvi cilj je prezivljavanje i ulazak u skupstinski restoran.

Zbog takve logike naših opozicionara, Vučić još uvek vlada. 

Kada se želi vlast, onda se grize, a ne kalkuliše. 
Evo da uzmemo za primer onog Stanivukovića iz RS (ne ulazeći u to da li je on dobar, ili samo marketing dobar radi), ali da se on zadovoljavao skupštinskim restoranom, do sada bi mu rejting itekako opao. 
Ali on je dečko odmah krenuo svom silom protiv Dodika, bez toga da se zadovolji time što mu je stranka parlamentarna, i lepo dobio većinu u Banjaluci i postao gradonačelnik. 

I koliko vidim, uopšte ne staje na tome, nego su mu ambicije mnogo veće, i verovatno će ciljati da bude premijer ili predsednik, za par godina. 

Trenutno još jače osipa paljbu po Dodiku, nego pre nego što je dobio izbore za gradonačelnika. 

Tako se to radi, jbg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je vama komunistima to teško da shvatite, ali ne možeš nekoga odmah optužiti i diskriminisati zato što je bogat. 
Šta ćemo sa onima koji su nasledili bogatstvo, poput Draška? 

Odmah pred streljački vod, ili šta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...