Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 3/4/2022 at 10:51 PM, Demon Seed said:

Da znaš da bih njega ladno zaokružio kad bih već bio primoran da izađem na izbore...

Prethodne izbore opozicija je bojkotovala, a ja nisam izlazio ni na pretprošle... Preskočiću i ove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/4/2022 at 6:45 AM, vudun said:

Gle, pizde ukrofašističke igraju žmurke u nuklearnoj elektrani. :hoho:

U ljubavi i ratu sve je dozvoljneno ;)

On 3/3/2022 at 9:46 PM, Srbin Hamza said:

Putin ih maltretira na razne načine, npr pokvari im se lift u zgradi a TV studio na 15. spratu. I ne dođu majstori 15 meseci da poprave lift dok ne prestanu da kritikuju vlast

i tako ti fazoni... al da se razumemo, kakvi bre novinari, to su sve udbaši među novinarima, o tome piše Čomski i još neki, misim to decenijama postoji na Zapadu, samo je suptilnije nego klepanje novinara, ubace razne agenture da kroje javno mnjenje, pa eno ti Pinka, ako u onom jutarnjem programu nije sve gola udbašija kožicu mi seci

 

elem

spacer.png

Umesto da su kao mi - 5 puta se mrštimo zbog rata, a onda kreće slavlje ;)

Nego, pokušavam da se setim, čini mi se da Ameri već 10 godina nisu započeli nijedan novi rat. A evo već 20 bez ozbiljne invazije ovog tipa. Izgleda da su urodili plodom protesti protiv stranih intervencija i pritisci domaćeg javnog mnjena (počelo 1999. protiv intervencije u SRJ, malo stali posle 9/11, pa opet krenulo od 2008.). :d Kakve šonje, trebalo je to odmah da se hapsi i zabrani, kao što brat radi. Ali evo, sad im je opet dao povoda da se naoružaju i angažuju, a taman su se primirili. Ne da đavo mira, pa to ti je ;)

Nisam Grobar, ali zbog Duleta moram glasati za Borata, nemam izbora :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Ameri već 10 godina nisu započeli nijedan novi rat. A evo već 20 bez ozbiljne invazije ovog tipa. 

započeli ratove jesu (započeli su i ovaj u Ukrajini). Za invaziju nemaju ni snage ni para.

Nema ni Rusija. To jest, da se nadamo da ni jedni ni drugi nemaju finansije da zaista pokrenu neki značajniji sukob

Svakako, ovo s Ukrajinom je što se svetskih događaja tiče nivo pada Berlinskog zida. Zato su svi podivljali. Tu je Vučić u pravu, više ništa neće biti isto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak i da ne lažu kao Pauel, Ukrajincima bi trebalo par godina da naprave bombu, tako da nije to relevantno. Mislim da samo podjebavaju Amerikance haha

elem, evo Srđa Trifković na kraju možda najkonkretniji sa prognozama

https://www.chroniclesmagazine.org/blog/the-russian-invasion--three-scenarios/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kaem što se ove slike dole tiče... Razlika između ovih ostalih iznad i Ukrajine je očigledna... Lažeš sebe da je ne vidiš da bi uspela analogija, ali džaba.

 

spacer.png

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...