Jump to content

Kojeg vam je benda najviše žao... što je otišao u kurac?


Recommended Posts

Onda je Seer's Hut :haha:

 

Ali dao bih ga u svako doba, smeće artifakt. Samo onaj što dava 3 moral 3 luck, ako nisam Nekropolj, onda Necromancy odežda.

 

ranije sam igrao ekskluzivno Inferno, posle se navukao na Castle. Arhanđeli :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije gledo neku slinu od ortaka kako place u Dejna os Sonata Arktike i tako neki fazoni, moze samo da kenje. Ko sam ja da se bunim, ako decka pogadja i izaziva mu suze?

 

 

DEEEEEJNA MAJ DARLING

 

 

AJ'M VRAJTING TU JU

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juzni vetar. Bukvalno svi clanovi su otisli u neopevani kurac. Tu i tamo bude neka dobra stvar, pre svega ih izvlaci Kemal Malovcic koji zna ponekada da ubode pesmu (Carinik,Zina iz Cazina) ali i njegovih 99% stvari su smece. O ostalima da ne pricamo. Nevidjena tuga i apsolutno mi je najvise njih zao.

 

Sto se metala tice, Wasp. Ti ljudi su u tolikom kurcu da se to recima ne moze opisati. Ajde, desilo se cudo pa je poslednji album iznenadjujuce dobar, ali nije bas toliko dobar da moze izbrisati godine gliba i kurca. A i lajv su i dalje picketine.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Children of Bodom. To je bend sacinjen od jako dobrih muzicara i kompozitora, ali ne znam sta im se desilo posle Hate crew deathroll albuma. Izasao je posle toga Are you dead yet, koji je meni nekako skroz nebitan, al ajde. Kad je izasao Blooddrunk, nista mi nije bilo jasno. Album mi je zvucao kao kompilacija mnogo losih fora, a onda se tako i nastavilo posle, da sam izgubio zelju da ih slusam vise. Ne kapiram uopste taj neki humor i zajebanciju koju furaju. Al cuo sam od dosta ljudi da zadnja dva kidaju, pogotovo novi, tako da se mozda jednog dana vratim da poslusam, mozda sam propustio nesto dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i Sonata Arctica prestala u jednom momentu da gaji tu mistiku i da fura neki debilan humor...

 

Ne bih se ja složio da je CB bend sačinjen od izuzetnih muzičara, naročito ne bih rekao 'kompozitora', al' da su otišli u kurac u odnosu na ono što su bili, to jes'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...