Jump to content

Kojeg vam je benda najviše žao... što je otišao u kurac?


Recommended Posts

A što se Obituary-a tiče, pustite Cause of Death, pa recimo taj Frozen in Time. Malo je reći nebo i zemlja.

 

У потпуности тачно али руководећи се том логиком цела сцена је отишла у курац,што донекле и јесте тачно.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam onaj DVD Iron Will i Sylvain kaže da je pravio svu muziku i tekstove dok je bio u bendu, on se manje-više pitao za sve, tako da su ostali tu bili više kao ispomoć. Zato su ga i izbacili iz benda. Kakav je to ludak bio majko mila. Do dan-danas nema mu ravnog. Nažalost, poludeo je načisto. Taj DVD sam skinuo samo zbog njega i baš se vidi da nije sav svoj. Šta bih dao za još jedan album sa njim. Čak je i rekao da bi voleo da se ponovo bavi muzikom, ali teško da će od toga biti nešto.

 

Imas link za dvd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узо и ја да скидам овај катаклизам али имам 1 питање. Јеси га и ти скидао недељу дана пошто је ово килаво да килавије не може бити па рачунам да ће ми оквирно требати толико времена.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nemam pojma, odavno sam skinuo. Ali vredi pogledati ako voliš stari Kataklysm. Meni je baš bilo žao Sylvain-a.

Bezveze je samo što je intervju s njim isprekidan, pojavljuju se on i još neko iz Kataklysm naizmenično, a taj drugi je baš težak slepac, prepotentan u p.m., maltene se sprda s Sylvain-om, to jest s njegovom bolešću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од кад је лик отишо из бенда почели су тешко да ми иду на орган пошто су им сви албуми гола говна. Ни прићи оним ранијим радовима док је Силвијан био ту. У сваком случају,скида се обавезно па макар и недељу дана :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако већ инсистираш на касапљењу свих страних речи и израза, Силвен је :P

 

Bezveze je samo što je intervju s njim isprekidan, pojavljuju se on i još neko iz Kataklysm naizmenično, a taj drugi je baš težak slepac, prepotentan u p.m., maltene se sprda s Sylvain-om, to jest s njegovom bolešću.

 

I deluju generalno ovako kao pajseri, ne čudi me to. :D

Sylvain jes' zanimljiv lik, al' moraću još da izobrćem do Temple pa da vidim je l' interesantan samo jer je lud, ili je i genijalan, nisam bio preterano oduševljen kad sam poslednji put prelazio to. Svakako interesantnije nego kasniji rad, posle su ko Krisiun, jedna-dve dobre pesme po albumu i ostalo fileri.

 

Sumnjam iskreno da je istina ovo što kažeš da je radio svu muziku na prvim izdanjima i ukomponovao to tako blesav. Pročitao sam negde po netu da je na snimanju Temple-a vrištao i drobio 100 na sat, da nije hteo da ućuti, bukvalno da je pevao preko svih rifova, pa i preko solaža, onako u svom stilu, van ritma i svega, pa su ga onda posle sekli da bi ličilo na nešto. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да јбт. Он се зове Силвеин хаха. Мени је све време у глави јебени Силвијан. Слушам бенд 100 година а не знам како се зове певач :haha: . Фала на исправци у сваком случају :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ja baš zbog Sylvaina nikada nisam mogao da svarim prva dva albuma, koja su muzički sjajna, ali mi ludakov vokal nikad nije leg'o. Kasniji albumi benda su, ono, školski primer prosečnog dm-a, najbolji mi je Serenity in Fire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ovih par pre njega su totalno slični, kao da su jedan te isti album, rekoh da mi je Serenity nešto bolji jedino zbog toga što ima dve hit pesme koje uživo baš dobro zvuče, inače i taj album se davi u proseku! Posle Devastationa sve gori i gori albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једини који могу донекле да сварим је ин д армс оф девастејшн. Остало није вредно ни помена.

 

Slazem se, mada i Prevail je ok. Ovo posle mozes baciti, mislim nadju se dobre pesme al jednostavno nije to to. Meni Temple uopste ne prija, al zato je Sorcery klasik i jebena brutala. Sto se tice sad sa Mauriciom kao pevacem najbolji mi je In Shadows And Dust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма дај бре. Могу да буду само школски пример просечног срања. Каснији албуми су тешка нула у поређењу са ранијим.

 

posto kataklysm (u dobroj formi) ne zvuci kao nijedan drugi bend, po nekoj logici ne mogu biti prosecni zar ne? to sto tebe nesto ostavlja ravnodusnim ne znaci da je prosecno. albumi do in the arms of devastation, iako druga prica, nisu nista manje specificni od prva dva. problem je sto ljudi ne kapiraju kataklysm kao originalan bend a s druge strane pripisuju im ne znam kakav talenat (koji nemaju) sto poziva poredjenja kojima nije mesto. kataklysm su jednostavno gotivan, mada dosta ogranicen bend sa specificnim zvukom. pa kome se svidja...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...