Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf, trebao bi da bude zavrsen do kraja Marta. Bili smo svi u guzvi neko vreme a i bilo je par tehnickih i idejnih problema oko sajta. Bice uskoro tema sa detaljnim informacijama o tome i dogadjajima koje vam spremamo u nasoj kuhinji mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je neko vec bio na tim gothic nightovima u Novom sadu koji idu utorkom??? i ako da, da li bi mogao da podeli sa nama utiske? musik20.gif

Hehe ja sam bio na jednom.Ali ima recimo sigurno vise od pola godine,u stvari ja mislim pocetkom proslog leta ako me pamcenje drzi mhihi.gif ... sa drustvom tu nekim....iz demije i tako to....Bilo u nekoj velikoj diskoteci.Utisci...utisci...treba se setiti.....AH DA! to nikad necu zaboraviti: NOVI SAD JE DO JAJA! lol pekare im rade do ujutru !!!!!yay! nego,night....da boza nas je odveo hmmm neka velika discoteka nekoliko zurki u isto vreme...hmmm pa nije da sam zloban i tako to ali bilo je sranje.Mislim bilo je do jaj ali ne i muzika,pored toga sto smo se opili zezali i tako to.....mozda mi je utisak pokvarila gomila devojcica u pink fazonu i cizmama i kratkim suknjama( a mozda i ne icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif )nego nadam se da je od tada bilo bolje biggrin.gif toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo je od skoro pocelo... sad ce nightovi ici svakog utorka... valjda u Hard Rock cafeu. (neka me neko pls ispravi ako gresim)

ja se razmisljam mozda da odem sada u utorak... mada ne znam da li mogu da ostanem budna do prvog voza (sto je u 5:30) no.gif

jedino ako me neko primi na spavanje icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo je od skoro pocelo... sad ce nightovi ici svakog utorka... valjda u Hard Rock cafeu. (neka me neko pls ispravi ako gresim)

ja se razmisljam mozda da odem sada u utorak... mada ne znam da li mogu da ostanem budna do prvog voza (sto je u 5:30) no.gif

jedino ako me neko primi na spavanje icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Pa da verujem da je od skoro poceo jer je ono bilo ono kao...ajde dodjite pravimo night pa smo dosli...bilo je zezanje no...veruj mi ja sam stajao u vozu do bgd-a pa onda busom kuci sta mislis dal sam se onesvestio kuci....... biggrin.gif ali je bilo do jaja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc... voodoo... joj... icon_uhoh.gif ... pukeface.gif ... icon_spava.gif ... violent.gif .

Sve u svemu gledacu malo da se iskuliram sa vudujom sredom.

Bio neki gejsa,pederi i lezbejke!!!A,da.Svaka pohvala PVC boy-u za hrabrost i golotinju.Na nasim prostorima nisam video nesto slicno!!!!!!!!Samo,hteo sam da pitam kako roditelji reaguju na ``to``?Moj zivot vise nije isti posle prizora!!!Moje shvatanje gothic-kulture je drugacije!!!Voodoo je postao komercijala,tj. steciste kompleksasa!!!Ma kome se oni dokazuju?????????????????????????????????Bre!!!Inace,Steva pustao odlicnu muziku.Atmosfera bila prilicno Junkie-Pop-Rock-Dop-Smrk-Gothic!!!Poz. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka pohvala PVC boy-u za hrabrost i golotinju.Na nasim prostorima nisam video nesto slicno!!!!!!!!Samo,hteo sam da pitam kako roditelji reaguju na ``to``?Moj zivot vise nije isti posle prizora!!!

Pa opisi malo covece hocu i ja da znam!!!!! kako je to cudo izgledalo!?!??!?!!?? informacije!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista, samo je dosao u upadljivom PVC necemu.

 

btw, urose, spremas li ti pare da me napijes kao sto si obecao? ja se vratih iz finske...

on je dosao i pre nekoliko sreda u voodoo u ''upadljivom goth necemu'' sve su se devojke popalile ja sam htela da bacim peglu pukeface.gif

uzgred...jer nosio cega icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je dosao i pre nekoliko sreda u voodoo u ''upadljivom goth necemu'' sve su se devojke popalile ja sam htela da bacim peglu pukeface.gif

uzgred...jer nosio cega icon_smile.gif

Mislim da nije!!!Ili jeste,ali neke tangice.Sa silikonskim trakicama sa strane!!!Ulazim ja u Voodoo,i konstatujem kako ``riba`` dobro izgleda,a kad se malo bolje zagledao,ono muskarac!!!Dobro.Svako ima svoje...,ali....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...