Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Weeping Willow

Goce,(ili ti-' faco sa zelenjaka') a tebi bi bolje bilo da iseces one kandze sa ruku i skines one izlizane kozne pantalone koje ti btw nevidjeno vise. I ti sa tim brkovima a la Marko Kraljevic izgledas nevidjeno muzevno, bas si pravo musko! pukeface.gif Mogao bi malo da se upristojis i prekines da lecis svoje komplekse komentarisuci druge ljude! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je bio neki remix, ne bih rekla da je bas obrada. mada i onako nemam pojma icon_confused.gif bar su ona 4 fensera shvatila da nisu promasili zurku icon_smile.gif

Jeej, ide se u demiju, ide se u demiju laugh.gif

 

P.S. ko je bila ona devojka sto je oko 1 igrala na stolu? laugh.gif

sreca moja pa sam suvise cesta 'vatao vazduh u hodniku... samo mi jos fali da gledam kako neko igra na stolu. znaci, strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

80e, Predvorje Pakla (KST)... pa bilo je cool, iako sam čuo samo desetak pesama, a sve sam uspešno potisnuo icon_smile.gif sem The Cure, The Smiths, Depeche Mode, New Order icon_mrgreen.gificon_smile.gif i potpuno sam šokiran što nisam čuo Temple of Love (naravno verziju iz '92, because it's so 80s icon_rolleyes.gif), ali ne sumLJam da su i to puštali ph34r.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko je devojka duge tamne kose koja je oko 23h sedela desno od glavnog sanka sa drugaricom, leva? icon_mrgreen.gif kad vec ispitujemo

Aaa,to si izgleda onda bila TI.Sa jednakom kolicinom kose sa obe strane glave?He,he,he...Ili mozda nisi.I ja sam bio tu negde sa drugaricom.Kod sanka,pa malo desno.Ma,bre,ko je devojka sa staromodnim sesirom???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goce,(ili ti-' faco sa zelenjaka') a tebi bi bolje bilo da iseces one kandze sa ruku i skines one izlizane kozne pantalone koje ti btw nevidjeno vise. I ti sa tim brkovima a la Marko Kraljevic izgledas nevidjeno muzevno, bas si pravo musko!  pukeface.gif Mogao bi malo da se upristojis i prekines da lecis svoje komplekse komentarisuci druge ljude!  no.gif

-

--

---NEKO KO SE PREKJUČE UČLANIO I KRIJE SE IZA ZENSKOG IMENA I UKUPNO (AzzA je primetio) DVA POSTA.....? DETE MOJE, SRCE TI JE U PETAMA

-

---MORA DA TI RUKE DRHTE ČAK I SADA, DOK PIŠEŠ SKRIVENO, IZA SEDAM VELOVA TAJNI, MAŠTAJUĆI POTAJNO U SEBI KAKO TE NALAZIM I SVETIM SE

-

--JA OBLAČIM PVC PANTALONE

-

---JA IMAM BRKOVE I BRADU

-

---JA IMAM NOKTE, KANDžE, kako god

-

---

 

-----TI SI NIKO I NIŠTA

-

----NEMAŠ MUDA NI DA SE PREDSTAVIŠ

-

---ČAK I U ONOM TEHNO-INDUSTRIJAL MRAKU U AKADEMIJI, ZA TEBE JE PREVIŠE SVETLA, NE ZATO ŠTO SI "GOTH" , VEĆ SE PLAŠIŠ, DA VIDIŠ I BUDEŠ "VIĐENO"

-

--

---POOR CREATURE, ON THE EDGE OF EXTINCTION

-

------TO ŠTO TI BRKOVI NISU MUŽEVNI A SUKNJE JESU, ZNAČI DA SI , ILI PEDER, ILI FEMINISTKINJA-TO SU ONE ŠTO MISLE DA SU JEDNAKE MUŠKARCIMA I DA ŽENE TREBA DA NOSE BRADU laugh.gif

-

---OGAVNA KREACIJO pukeface.gif PROČITAJTE BASNU O LISICI "Kiselo je gržđe"

-

---KST UOBIČAJENO PUN, ZAR NE ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

---HVALA MICHELLE, NISAM NI MORAO DA TI SKREĆEM PAŽNJU!!

-

--SAZNAJ KO JE TA duhovna PEDERČINA

-

---POGLEDAJ SPISAK UKLJUČENIH I ISKLJUČENIH

-

---PRONAĐI PAUZU U POSTOVANJU NEKIH ČLANOVA IZ TOG PERIODA I

-

--POŠALJI MI NJIHOV SPISAK,

-

--NA PP NARAVNO

-

---NEK DRHTE JOŠ MALO !!!-

-

---user posted image-

-

---H A I L !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa,to si izgleda onda bila TI.Sa jednakom kolicinom kose sa obe strane glave?He,he,he...Ili mozda nisi.I ja sam bio tu negde sa drugaricom.Kod sanka,pa malo desno.Ma,bre,ko je devojka sa staromodnim sesirom???

'Su ovde svi jeli tikve ludaje ili icon_confused.gif mene zanima ko je ta devojka zato sto ja NISAM ta devojka. Da sam ja ta devojka, volela bih da sam svesna da sam to ja icon_smile.gif Zato nije bitno.

 

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Su ovde svi jeli tikve ludaje ili icon_confused.gif mene zanima ko je ta devojka zato sto ja NISAM ta devojka. Da sam ja ta devojka, volela bih da sam svesna da sam to ja icon_smile.gif Zato nije bitno.

Nisam jeo tikve,vec sam se naduvao neke opake trave!!!Uh......!!!Mislim da znam ko je devojcica koja ti se svidja.Izvini sto sam mislio da si to ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

akademija. bla. nije bilo lose. samo mi fali distorzirana gitara s vremena na vreme.

Cccc pa mogao si malo vise da se raspises biggrin.gif Night je bio odlican icon_biggrin.gif

Napokon saznah ko to stalno vristi na neke pesme "looks at sleeplessoul mad.giflaugh.gif " i tako.Najvise je iznenadio Bleed In Silence biggrin.gif !!!

Odlicno....jes da je Soylent Green odlicna pesma ali treba malo i shetati

Athamay biggrin.gif njam njam na zalost iz wc-a sam se vratio na polovinu Children of the Night sad.gif ali bilo je dosta BlutEngela mhihi.gif U svakom slucaju nisam primetio neke ravere tako da mi je to automatski diglo atmosferu YAY! icon_rockdevil.gif Sve u svemu ultra night.

 

p.s. ocu onu verziju "Neuroticfish-Skin" -a kako je dobro mhihi.gif

ajd pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...