Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

teško

 

nego što s' tiče te Švedske, ovo je odlično

jedino je sranje što nema let sedmog

koliko je daleko mesto gde se održava festival od Malmea?

 

 

wizz-air.png

 

našao sam

 

oko 140 kilometara

pa to je odlično

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Malme baš dosadan u poređenju sa Stokholmom i Geteborgom :haha: Za Kopenhagen se slažem, ali to zadovoljstvo će da košta.

Ne znam meni se bas bas svideo Malmo,svidja mi se ta depresija i sivilo koje nosi u sebi,Stokholm je jednostavno savrsen a u Geteborg-u jos nisam bio a planiram taj poduhvat uskoro.Kobenhavn je jedinstvena prilika a samo par kilometara od Malmo-a,stvarno bi bilo steta da ne skoknu bar na par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, razmisljam se, ja sam isto prvo gledao Svedsku, onda mi se digo da gledam i Black Sabbath, Megadeth, Behemoth, Iced Earth, Opeth, Annihilator, Year of the Goat, Unleashed, a i Ulcerate.

 

:haha:

 

Doduse, u Svedskoj su Sodom i Asphyx, da ne bude bez nista... Nem pojma, ce se dogovorimo...

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje vam da odete u svedsku i da uzivate nego na hellfest. narocito ako najvise idete za emperor.

 

meni je pricao ortak koji je bio na hellfestu da se vise izmucio nego sto je uzivao jer se sve preklapa i kao hteo je da gleda sve sto ga zanimalo pa je ispalo da vise trci od bine do bine nego sto uziva i gleda nesto.

 

tako svaki bend po 15 min i cap trci na sledeci. meni nekako bolja varijanta nekoliko dobrih bendova i uzivanje u njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, mislis da ima nade. Ako budem skupio dovoljno kinte, mozda i probam neku prejebotinu.

 

Bas sam nocas sanjao kako sam u nekoj zabiti u Francuskoj, jebes li ga kako sam tamo dospeo, i vucaram se s nekim random ljudima okolo, kao idemo na festival, pitam kad stizemo, oni kazu za sat i po, pogledam na sat, ono 11 sati uvece, panika me uhvatila, hteo sam da placem :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, mislis da ima nade. Ako budem skupio dovoljno kinte, mozda i probam neku prejebotinu.

 

Bas sam nocas sanjao kako sam u nekoj zabiti u Francuskoj, jebes li ga kako sam tamo dospeo, i vucaram se s nekim random ljudima okolo, kao idemo na festival, pitam kad stizemo, oni kazu za sat i po, pogledam na sat, ono 11 sati uvece, panika me uhvatila, hteo sam da placem :haha:

Bice naravno,bilo je i za RiR koji je otisao munjevito u sold-out,bilo je za koncerte koji su se rasprodali i za 12 minuta,tako da nema smisla ako ne bude za Hellfest :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...