Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

E moj glupi klincu a prosle-pretprosle godine si ovde nesto tupio kurac a juce si prvi put cuo Among...Nije problem,ne moze svako da bude u korak s vremenom ali cemu ono sranje kao ti nas sve nerviras i uzivas?Mislis da ja zaboravljam?

 

 

Ne znam na šta misliš. Počeo sam da šiljim na Anthrax kad sam čuo Spreading the Disease. Slušam svaki album godinu dana, kao i kod svakog drugog benda, aktivno slušam Anthrax tek dve godine, dakle, sad ulazim u treću i slušam Among the Living. Nikad ne bih mogao da skidam diskografije i slušam 346742631 albuma dnevno i da mi ništa ne ostane u ušima, ne volim to. Ne vidim u čemu je problem.

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na šta misliš. Počeo sam da šiljim na Anthrax kad sam čuo Spreading the Disease. Slušam svaki album godinu dana, kao i kod svakog drugog benda, aktivno slušam Anthrax tek dve godine, dakle, sad ulazim u treću i slušam Among the Living. Nikad ne bih mogao da skidam diskografije i slušam 346742631 albuma dnevno i da mi ništa ne ostane u ušima, ne volim to. Ne vidim u čemu je problem.

Kako te ne smori slusati samo jedan album od nekog benda godinu dana? Ja poludim ako isti album vrtim par dana x)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fistful Of Metal nema losu pesmu.

 

+1

 

Elem, jako gotivim Anthrax i volim prva cetiri albuma. Ostalo mi se ne svidja uopste... A recimo da mi je omiljeni album Spreading the Disease uz naravno Fistful of Metal.

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako te ne smori slusati samo jedan album od nekog benda godinu dana? Ja poludim ako isti album vrtim par dana x)

 

Moj neki trip... E'o, sad uz'o da slušam ATL, vrti se BEZ PRESTANKA. Kod kuće kad sam, vrti se sve vreme, kad izađem, na ajPodu, u nečijim kolima, svejedno. Već danima. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o ih Only, bolje da sviraju AIR.

@Tower: Izvini, а šta fali only-u? Objektivno pesma im je jedan od poznatijih pesama i realno je dobra pesma. Ja mogu do sutra da krenem da govorim na primer koliko mi je loš neil turbin pa ne pričam...

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tower: Izvini, а šta fali only-u? Objektivno pesma im je jedan od poznatijih pesama i realno je dobra pesma. Ja mogu do sutra da krenem da govorim na primer koliko mi je loš neil turbin pa ne pričam...

 

Brzina, energija, riffovi, bilo kakav trag treš metala, visoko pevanje s vibratom i sveopšte Anthrax "raspoloženje". To fali Onlyju.

 

A, Neil Turbin je imao jako veliki raspon i bio odličan pevač, tu nema o čemu da se priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzina, energija, riffovi, bilo kakav trag treš metala, visoko pevanje s vibratom i sveopšte Anthrax "raspoloženje". To fali Onlyju.

 

A, Neil Turbin je imao jako veliki raspon i bio odličan pevač, tu nema o čemu da se priča.

 

Pa gde je taj odličan pevač svih ovih godina...

 

Pojavio se pre skoro deset godina izdao skroman solo album i ništa...jebeš ti to što si ''odličan'' pevač ako nisi aktivan, i 95% publike na tebe zaboravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde je taj odličan pevač svih ovih godina...

 

Pojavio se pre skoro deset godina izdao skroman solo album i ništa...jebeš ti to što si ''odličan'' pevač ako nisi aktivan, i 95% publike na tebe zaboravi.

 

Primeti prošlo vreme u mom postu. Bio odličan pevač. Njegovo trenutno stanje mi nije dovoljno poznato, da bih mogao o tome da pričam.

 

Govorim o njemu kao delu Anthraxa, tj. kao o pevaču na prvom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...