Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Jbg-a .... ako si mislio da je musko, izvini sto cu te razocarati !! :) :) :) :) :)

 

 

 

Nego...kako da se dokopamo snimka koji je isao preko video bima :confused: .... ili ima neko ko je slucajno snimio ceo koncert kamerom ? :rolleyes::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko lepo rece nisam znao da su ovi u manowar fazonu , kao idemo sotir milivojevic "hey,hey,hey" varijante :)hahaha

 

zasluzili su bambi-a ! :)) posebno sotir milivojevic stara majko :)

Прекини да спемујеш теме бендова које не поштујеш, јеб'о ли те Suffocation.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прекини да спемујеш теме бендова које не поштујеш, јеб'о ли те Suffocation.

a sto sve boli sto je suffo odrao ?! nisam ja kriv sto su satyricon bili losi ... barem meni, a i vecini sa kojom sam pricao. mislim ako su oni hteli da zvuce onako onda je super, ali ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno da od toliko fanova skoro niko nije provalio kada je ceo bend izašao kroz publiku za vreme svirke Anguish Sublime-a. Ljudi su prošli a niko da se ni okrene. Isto su se posle vratili. A posle padaju u trans kada su ižašli na binu. Toliko o zakletim fanovima :confused: A koncert nije bio loš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, то је заиста било занимљиво. Људи пролазе поред мене, ја им кажем "Ево их ови из Сатирикона" (Сатир је довољно ружан да можеш да га препознаш у маси), а сви у фазону "Где". А ја ни не слушам овај бенд уопште.

@Smorock: Свидео ти се више од Јарбола? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, ја могу да потврдим. Само мислим да су прошли док је Гротеска свирала. На Anguish Sublime нисам стигао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvucali su ko na albumu, jeba ako je to lose? bilo je na njima brdo ljudi jer u tom momentu nije bilo gitara ni na jednom od vecih stageova, a da je svirao neki krs bend sumnjam da bi se ljudi zadrzali duze od pet minuta, mada to nije neko merilo, al nema veze. :D meni su bili odlicni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam tacno pre Satyricona.....ali ako je ovo tacno...bruka !!!

 

Niko ni da ih pozdravi, da se slika.....da im ponuti koksa, piva, drolji i sl. !!! "fanovi" nek se stide!! :da:

 

 

EDIT: I nek se jebu svi koji nisu zadovoljni sa samom svirkom, jer su ljudi razvalili !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih videla,proshli bash pored mene,satir sa nekim feMsi cvidzhama,a frost buljav sa nekim kreonom xD

koncert je bio,bar meni,odlichan! bila sam u sredini u prvom redu,samo shto je iza mene bila neka riba 3x visha i shira od mene,koja je bukvalno lezhala na meni (pokazala sam ja njoj ,mwahaha) I sretjom onaj plavi gitarista me nije pljunuo sa vodom ^^

Posle sam otishla u bekstejdzh,upoznala se sa frostom,a satyr gej je odmah otishao (u hotel or samtin) sa gomilom obezbedjenja

I meni se svidja shto je bilo i starih i novih pesama,generalno sam vishe skakala na nove pesme poshto imaju taj dancy feel xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim Satyricon, koncert je bio odlican, ali znate kako mi puca kurac sto su se oni stkali okolo a ja ih nisam video? Jako mi puca, nisam dosao da budem grupika Satyru, vec da ih gledam i slusam kako sviraju... ajde vise vi i vasa merila pravih fanova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je moguce da niko nista nije primetio :confused: Ja dosla kad su zavrsavali ovi pre njih.

E, jos mi se nije desilo da na koncertu benda ne vidim nijednu njihovu majicu, a znam da su mnogi isli samo zbog njih na Exit

 

Ja namerno nisam obukao Satyricon majicu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видео сам Фроста, чак смо га и звали, али није хтео да се окрене. Чисто да будете сигурни да сам га видео, био је у друштву оног високог роудија са наочарима и качкетом и још неколико људи међу којима су, ако се добро сећам, били и неки из Д Стоуна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...