Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Cula sam da su se nesto zakacili iza bine neposredno pred nastup na Exitu. kada sam cula Now Diabolical prvi put, ozbiljno sam razmislila da li uopste da idem da ih slusasm na Exitu, to daleko nije Satyricon. Mada, sva sreca da te stvari mnogo bolje zvuce uzivo, pa se ne kajem sto sam otisla da ih slusam. Steta je sto nisu duze svirali, ali bolje je i ovoliko, jer zaista vredi cuti jedan ovakav bend. To sto su imali manjak sminke uopste ne smeta. Maximalno je bilo glupo sto su stavili onu plavusu da pozira za klavijaturama.Sestro, ako si vec tu, odsviraj makar nesto! Mlatila se kao nenormalna tokom celog koncerta! Satyr i Frost su ga sigurno dali po nosu pre nastupa, ali dobro. ,,Dognao`` se Satyr, odlepile su sve goticarke u prvom redu koje sam sa zadovoljstvom izgazila! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sviram klavijature (tj. klavir) vec 12 godina i mogu vrlo dobro da ocenim kada neko zaista svira, a kada samo pozerise. Takodje, moje licno misljenje je i to da je bila smesna non-stop klateci se i mlateci nad onim klavijaturama, mislila sam da ce se svakog trenutka srusiti preko njih pa da se lepo nasmejem! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ona bila najzanimljivija sa onolikom kosurdačom kako je mlatila :D E sad, ne mogu da kažem zasigurno da je svirala, jer mi pogled nije baš bio "fokusiran" 95% vremena :)

Ha, ha, ha, ha,... :lol: Muskarci! Satyricon se dosta promenio kao bend, a Satyr mu ga daje po lovi muski! Da prekines ton, i da pokazes nekom ko nikada nije cuo za njih neki novi spot, pomislice da je nesto taze sa MTV-a. Zasto ne bi platio ,,scenografiju`` kada mu se moze? Ne kazem ja da ona nije uopste svirala, nemojte pogresno da me shvatite, ali da je dosta zabusavala, jeste. Mislim, pogledajte realno: kako moze neko i onoliko da se mlati i da proprati sve sto treba da se odsvira? Brate, jedan je Mocart, a i on je imao debelu praksu (svirao je od trece godine)! Meni je licno bilo drago kada sam videla zensko sa tako velikim bendom, ovi nasi seljaci ne mogu da svare da zensko moze da svira black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајке ми, ево један виц да разбијемо напетост

 

Kako beogradska deca prepricavaju lektiru:

 

ILIJADA

 

Ta Ilijada traje k'o gladna godina. Vodja jedne ekipe mazne ribu od vodje druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i opkoli ih k'o Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuse, onako zestoko, jer su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zajebu ove druge.

Satro, kao boli ih kurac za ribu, vazan im je biznis koji moze da se sjebe zbog nastale frke. Da pokazu da su iskulirali, oni odu i ostave sleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i poceli da slave.

Kad su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz slepera i jebali im kevu k'o u Mortal Combatu.

 

 

Brate minli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Ostavite klavijaturiskinju na miru....imala je problema....brujale su joj,u lepu picku materinu, klavijature na stimovanju pre koncerta :) :) :) :) Mada, mene je impresionirala stilom bangovanja :) :) :)

 

 

 

 

Nego...dokopah se "filma" (ili sta god da je) Roadkill Extravaganza....jedno 10 minuta sam se valjao od smeha kada sam ugledao celavog Satyra.....hahahha...VRH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па?

У чему треба да се вози?

У Југу?

Или у кочијама, да би било тр00?

:)

;)

Виде се у филму и Кронос, Анселмо, Ембери/Харис, Замот (или како се већ каже) и Трим, гомила неких ликова ...

Види се Фрост за бубњевима на проби ... :wub:

Blast-Beat! :wub: :wub: :wub:

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хеј, па ја нисам ни рекао да је то лоше, зар не видиш смајли који сам ставио? Филм ми се свидео, моје поштовање према њима је само постало још јаче када сам га одгледао. Наравно, Сатир ме је највише одушевио када је хвалио Металику у интервјуу за Меtal Hammer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...