Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Ja bio u sorcu i kratkim rukavima.Sva sreca pa sam dosao autom,inace bi verovatno popizdeo ujutru do prvog busa.Onaj jebeni hot dog 150 dinara.Za te pare kupis kilu salame i 2 kile hleba,haha.

Al ja se naoruzao,hrana,pice.Bio sam gladan ko volina,kad sam uleteo u auto odma sam se bacio da zderem.Bio sam kuci oko 4:15,vec je bio dan...Eh,kakva su to vremena bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Roadrunner Records has set a May 30 European release date for a new limited-edition EP from Norwegian black metallers SATYRICON, entitled "My Skin Is Cold". The CD will feature a brand new song (the title cut) plus various live tracks recorded during the "Now, Diabolical" touring cycle.

 

snimak iz marta, sa Inferno festivala:

 

http://www.youtube.com/watch?v=CbXiysPajsk

 

 

mene se pesma svidja! Posebno black srednji deo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам био између полуголог лика, иза две готерке, и поред са леве стране неких олд скул блекера са спајковима и свом пропратном опремом, други трећи ред, а облак прашине јесте био зајебан, пљувао сам црну пљувачку два дана после тога.

 

Ja bio u drugom redu, odma' pored spuki lika sa cilindrom na glavi. Nisam video nista od njega prvih 2min, a onda je car presao iza jer su ga neprestano gazili...

Skejterke ne mogu da mi se oporave od te prasincine ni dan danas.

Ali, vredelo je. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da sam novi ovde ali Satyricon bukvalno slusam od pelena. I svaki njihov album je remek delo na svoj nacin. Niko nije imao muda da uradi ono sto su oni uradili sa VOLCANO i NOW DIABOLICAL. Oni su to uradili prema instituciji koja se zove SATYRICON. I ne, Satyr ne kopira Ihsahina. Suvise je ponosan da bi tako nesto uradio. Fura svoj stil i to je to. I jedan od najvecih umetnika. Samo poslusajte STORM i sve ce vam biti jasno :rockdevil:

A sto se tice likova koji seru o prodavanju i tim stvarim :seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...