Jump to content

Naglfar


Baal

Recommended Posts

Znači jednostavno Naglfar jebiga, bez iznenađenja - ko voli uživaće, ja volim i meni je lepo. Ima atmosfere starijih dela, sporijih upliva sa Harvesta, divljačkih prekucavanja koja su meni najbolja i sve to spakovano u jedan kratak i konkretan album. Možda mi je blaga zamerka što je blago izostala himničnost i catchiness koju su imali na tone (Swarm of plagues kao odličan primer) ali ništa strašno. Znači jedan by the book album u najpozitivnijem smislu te reči u kojem će fanovi Švedske uživati.

 

Јој, како ми се свиђа опис. :redface: ДАЈТЕ ЛИНКААААААААААААААААААА

 

 

Ipak mi je SHEOL neprevazidjen jednom recju masterpiece.

 

:da:

 

Албум за сва времена. Савршенство мелодичног BM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добра продукција, масно.

Албум на месту, све што треба је ту. Јес' да није оригиналан, али сасвим пристојно звучи.

Bring Out Your Dead :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nešto i nije legao. Bas bubanj sa duplom pedalom guši zvuk i sve deluje nabacano, bučno i bez reda. Tako se bar meni čini. Ima dobrih rifova, ali se namučih se da odslušam do kraja zbog pomenutog zvuka i teško da ću ga opet pustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je! Mada malo cudan. Da mi je neko pustio ranije i pitao me koji je bend tesko da bi provalio da je naglfar. Cini mi se kao da su izgubili tu "nit" koja se provlacila kroz svaki prethodni album i zbog koje su tako prepoznatljivi. Pesme su mi sve slicne na prvo slusanje. Jedino ova bonus pesma sto se razlikuje malo od ostalih.

Ali posle svega nije ni malo los. NAPROTIV! Kida i razbija. A vala sta se i ocekivalo posle tolko godina tisine nego jos jedan masterpiece. :red:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovaj ti je bolji od HARVEST-a? Po meni je harvest mnogo inventivniji od ovog teras i nije ni malo los. Naprotiv! Od kada je Olivius preuzeo vokal Harvest je jos uvek neprikosnoven! Teras je odlican ali su pesme nekako jednolicne i staticne u odnosu na ranije albume sa Oliviusom. To je barem moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Продукција је бре врх. Ако мислиш на терас. Тек после више слушања албум ми је лего као укалупљен.У почетку ми је био једноличан али тек сад видим да није тако и да је врхунски одрађен. Све је на свом месту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не знам.Мени су лично,и продукција и цео концепт албума одлично одрађени. Продукција није ни приближно као шеол али није ни за потцењивање. Они су ми један од омиљених блек бендова и вероватно могу да поднесем шта год да направе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...