Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Koji je promasaj taj novi DVD *facepalm* koga briga da gleda petparacki dokumentarac koji je vec na youtubu mesecima, trebali su da ubace izvodjenje sve tri pesme, svi bubnjari onda bi to imalo smisla, ovako da imam Manginija koji se gubi i place na DVD-ju, ne zelim :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je promasaj taj novi DVD *facepalm* koga briga da gleda petparacki dokumentarac koji je vec na youtubu mesecima, trebali su da ubace izvodjenje sve tri pesme, svi bubnjari onda bi to imalo smisla, ovako da imam Manginija koji se gubi i place na DVD-ju, ne zelim :haha:

Pa to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusao ceo album ispreturano, malo ovu malo onu pesmu, nisam seo i aono aj sad odslusam album... Doduse, tako sam slusao i sve ostale albume DT-a... generalno album mi se svidja, citao sam 15 ak strana unazad na ovoj temi i stvarno nema potrebe da ulazim u detalje, momci su lepo sve rekli. Znaci u sustini moja ocena je 8/10.

Nego, za mene mnogo bitnija stvar, cuo sam za koncert u Madjarskoj, video setlistu i sve je to super nego momci recite vi meni ima li nekog organizovanog prevoza, ja jos ni jednom nisam bio na njohovom koncertu i nemogu to sebi da oprostim i na ovaj moram da odem :D Jednostavno je preblizu da bih propustio! :) Dajte neke informacije molim vas! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li jos nekoga da ga ona pocetna melodija na "Lost Not Forgotten" podseca na "Lawrence Of Arabia"? :] Ne kazem da je ista, ali uvek se setm tog filma kad krene pesma...

 

Anyhow, ta i "Breaking All Illusions" najbolje sa novog. I sam album sasvim fin, bolji masu od prethodna dva, ima svojih mana, pre svega jedno 2-3 pesme viska...a svako uzdizanje preko toga i poredjenje sa stari(ji)m albumima mi je cisto preterivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Build me up, break me down :muzicar:

 

Jbg, kunem se u prog, ali ne mogu da odolim jakim rifovima i zaraznom refrenu. :mrgreen: Iskreno, jedan od favorita na albumu, i nema sumnje da će da mi legne uživo. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=k0HuDg00G-k

 

Looks fun :rockdevil:

Edited by Totamealand
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Build me up, break me down :muzicar:

 

Jbg, kunem se u prog, ali ne mogu da odolim jakim rifovima i zaraznom refrenu. :mrgreen: Iskreno, jedan od favorita na albumu, i nema sumnje da će da mi legne uživo. :)

 

Nisam ja zadrti prog fanboy, ali pesma je dosadna, ubija me u pojam, jedna od onih koje nisu trebale uopste da se nadju na albumu.

Edited by Erotomaniac
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...