Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Kao clan "Voices UK" i postovalac DT vec dugo vremena, svako je covek sem Petruccia koji je Bog. Reci ne vrede nista a dela su skupa, ako se nekome nesvida ovaj ProgRock neka napravi sebi svoj. Album je generalno dobar a vise puta sam bio na njihovom koncertu, tako da zavisnosti od finansija necu prepustiti ni ovaj. Stvarno kvalitetne koncerte prave a sad u novom sastavu bi stvarno voleo da ih i vidim i cujem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao clan "Voices UK" i postovalac DT vec dugo vremena, svako je covek sem Petruccia koji je Bog. Reci ne vrede nista a dela su skupa, ako se nekome nesvida ovaj ProgRock neka napravi sebi svoj. Album je generalno dobar a vise puta sam bio na njihovom koncertu, tako da zavisnosti od finansija necu prepustiti ni ovaj. Stvarno kvalitetne koncerte prave a sad u novom sastavu bi stvarno voleo da ih i vidim i cujem.

 

 

Slazem se da su im samo jos koncerti dobri.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preterano serete. Novi DT album je odlican!

Breaking All Illusions, Bridges In The Sky i On The Backs Of Angels su prejake pesme!

On The Backs Of Angels za 5 meseci ima preko 2 miliona pogleda na jutubu.

Ima sve ono sto je krasilo DT na prvim albumima. Odlican intro, dobar refren, imaju cak i one "turcizme" kao sto su imali u Home i slicnim pesmama.

 

Sto se mene tice, album je 8/10, i rado cu ici u Madjersku u februaru da slusam moj omiljeni bend. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Set lista iz Helsinkija od sinoć:

 

Dream Is Collapsing (intro)

Bridges in the Sky

6:00

Build Me Up, Break Me Down

Surrounded

The Root of All Evil

Drum Solo

A Fortune in Lies

The Silent Man

Beneath the Surface

Outcry

On the Backs of Angels

War Inside My Head

The Test that Stumped Them All

The Spirit Carries On

Breaking All Illusions

Pull Me Under

 

Ako me ovo čeka u Budimpešti, ne žalim se. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DREAM THEATER ALBUMI POVOLJNO!

 

Disk iz uvoza,potpuno nov, u celofanu. Radi se o sniženoj ceni, u koju su čak i uključeni ipoštanski troškovi, pored mogućnosti plaćanja karticama postoji i opcijapouzeća. Samo poručite disk i kurir City Express-a ga već sledećeg dana donosina vaš kućni prag (govorimo o teritoriji cele Srbije). Disk se plaća njemu, tekkada ga budete držali u rukama.

 

Ovo je ponuda kakva do sada nije postojala u Srbiji!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ovaj post neće proći nezapaženo, neki tip se baš potrudio da otkrije iz kojih filmova su semplovi sa različitih pesama sa Awake, kao i iz A Change of seasons i Honor thy father. Sve je umontirao uz muziku u ova dva klipa i baš je odradio dobar posao, vrlo je zanimljivo videti odakle dolaze različite scene. Ja nisam imao pojma da je "Six o clock on a Christmas morning" ženski glas. :bigblue:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PRegdeSiTMY

 

http://www.youtube.com/watch?v=QChKXcpRZ9c

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...