Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Da znaš, ukusi. Nije da su oni tada bili slabiji bend, nego mi se čini da su ih malo forsirali izdavači da izbace pesme koje su kraće i pristupačnije, bez obzira na to što su oni u to vreme i dalje bili sposobni da iskomponuju i neke od svojih najjačih stvari - Raise the knife, The Way it used to be, Where are you now... Krivo mi je što se ove pesme nisu našle na Falling into infinity, ali mogu da se čuju na onim demo snimcima. Kakav je to album mogao da bude da sam ja birao pesme. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmore malo jedni od drugih, čuju se povremeno mejlom, prvih par mjeseci uopšte ne slušaju muziku, uživaju u svojim ženama itd.

Ha ha, pa zbog ovog poslednjeg i snimaju k'o ludi i idu po celu godinu od kuće. Viš da se Mangini usro od sreće kad je dobio posao, najzad dobio luft.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovija setlista:

01. Bridges In The Sky

02. These Walls

03. Build Me Up, Break Me Down

04. Endless Sacrifice

Drum Solo

05. The Ytse Jam

06. The Silent Man

07. Beneath The Surface

08. The Great Debate

09. On The Backs Of Angels

10. Forsaken

11. Through My Words

12. Fatal Tragedy

13. Outcry

-

14. Under A Glass Moon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao bih u Budimpestu na koncert vise zbog Periphery-a nego njih. Njih da odgledam vise onako iz respekta nekog sto sam ih ranije dosta slusao i bio jako napaljen onomad, samo opet mi je i to bezveze kad su oni main act, a ides zbog predgrupe. Mada kontam da je Periphery live losiji... Jel bi isao neko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto... Pricao sam sa devojkom, ona bi htela sa mnom da ide isto, ali kada gledam live snimke, sve mi je to nekako muljavo... Nigde snage, nigde energije. Dok je bio Portnoy on je malo pravio zajebancije na stage-u, a sada ovaj Mangini, nista posebno. Kao sto rece neko gore, Periphery bih rado gledao, ali ne znam koliko to dobro zvuci live, ipak djent je specifican... Ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

periphery verovatno dobro zvuci kad su headlineri, ali racunaj da su pregrupa za dream i da ce imati pola razglasa kao svaki opener na takvoj nekoj bini i da onda u sustini dajes koliko vec, 100 evra da gledas pola sata benda u ne bas optimalnim uslovima. bolje sacekaj da ti oni dodju u Bec ili tako nesto kao glavni bend u manjem klubu ako ti je bas stalo do njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...