Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Novi album je sasvim solidan.

"Rise", "Empathy" "Time to live" i "Chasing Shadows" su mi se svidele na prvo slušanje.

Jedva čekam koncert.

 

Ne razumem kako niko nije primetio da je Rise refren isti Black Diamond od Stratovariusa.

Pazi stvarno, još se pitam odakle mi je poznat.

Ja sam skroz zaboravio na tu pesmu, nisam je čuo bar 4 godine.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem kako niko nije primetio da je Rise refren isti Black Diamond od Stratovariusa. Naime, puštam ja novi Gamma Ray i po isteku prve pesme čujem ženu kako pevuši Black Diamond. Ne prati ona nešto metal a to joj je odmah upalo u uši.

Istina, skoro pa isto. A super mi je Rise, pevljiva dosta, sigurno zbog Black Diamond-a. :rockdevil:

 

Ceo album mi je skroz dobar, nemam nekih posebnih zamerki. Pesme koje mi se, za sad, svidjaju vise nego ostale su "Rise", "Time To Live", "Chasing Shadows", a lepa mi je i "No Need To Cry". Koliko god neki govorili da pesma "To The Metal" ne valja, nije mi uopste losa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garden of the sinner

Empathy

Deadlands

Fight

Abyss of the void

Mother Angel

Armageddon

To the metal

No need to cry

Rebellion in dreamland

Man on a mission

-------------------------

Future World

Send me a sign

 

 

mogla je setlista biti znatno bolja, al ajd sad...

Baš je kratka set lista, mogli su bar još 4 pesme da stave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, malo pjesama, ali to je zbog Armageddon i Rebellion (valjda sviraju cijelu!). Mogla je biti ZNATNO bolja lista, al dobro, nije da nema dobrih stvari... Prijatno me iznenadila Abyss of the void, a sa druge strane sviraju dvije ubjedljivo najlosije stvari sa novog albuma, To the Metal i No need to Cry. Moglo je vala i bez Mother Angel. I Future World je dosadio i bogu i narodu (kako bi samo umjesto njega legla npr. Victim of fate!)...

 

Sve u svemu, drago mi je sto cu cuti Abyss, rebellion, Man on a Mission, Empathy i Deadlands, ali lista mi je ipak u sustini razocarenje...

 

Edit: Jbt, tek sad sam izvalio da ukupno sviraju pjesme sa samo 4 (cetiri) albuma! + Future World.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...