Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Sta se palite, svirka ko svirka... sto neko rece na drugom Gamma Ray topicu, pre 10 godina nismo mogli ni da sanjamo da ce svake godine da dolazi po 10 fenomenalnih bendova... Mislim da ce iskreni fanovi GR biti zadovoljni set listom, a vi ostali sto znate po 2 hit pesme sa svakog albuma - ne morate ni da dolazite ako vam je vec toliko los izbor pesama. :smile:

 

Jedino se slazem da jeste kratka, ali tu je i Freedom Call, prakticno 2 koncerta u jednom :smile:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Na ovom forunu nije moguce diskutovati sa ljudima, cim neko misli drugacije odma' stizu salve uvreda tipa neka ga sisaju, pofafaju, popuse, neka jedu govna, da nisu tr00 fanovi jer pravi fanovi ne prave pitanje oko setliste i samo tr00 fanovi ce lisno moci da popuse Kai-u(kji je inace vrhovno bozanstvo i volimo ga vise od mame)(ovi ne tr00 fanovi ce oralno zadovoljiti zimermana) i slicno... Strasno... A o teletabis fazonima necu ni da pricam... Predlazem da se otvori tema na kojoj ce se diskutovati o tome kako izleciti komplekse, jer ovde 90% ljudi ima komplekse... Za sve one koji su nam do sad nudili pecurketine i slicno JEDITE SOPSTVENA GOVNA I PUSITE SOPSTVENE PECURKETINE! Setlista je sranje... Imaju oni puno bolje pesme od ovih

 

P.S. Treba da budem banovan zbog ovakvog posta! i ja i svi ostali sa slicnim postovima...

 

 

 

 

@Bokee : ovo se ne odnosi na tebe, ne vezano je za tvoj gornji odgovor

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se ne odnosi :evotigana:

 

Uopste se ne radi da li sam "troo" fan ili nisam, nisam u toj prici uopste... Uvek ce nekome biti sranje set lista, to je normalno.. Ocigledno nije sranje onima koji vole sve od Gamma Raya, a sranje je onima koji znaju 15 pesama, pa je od tih 15 na set listi mozda 5, naravno da ce biti razocarani, jel :rolleyes:

 

Napravismo nauku od set liste.. Ja sam navikao da ne bude uvek ono sto zelim na svirkama, mozda mi je zato kul :mhihi:

 

p.s. naravno da ima puno boljih pesama... iz 3 poslednja albuma je zastupljena jedna pesma, i to Fight O.o

New world order nista, Somewhere out in space nista, pre toga nisu verovatno ni razmisljali da stavljaju nesto jer su zaboravili note i akorde... Tu ulazi ono > navika da ne bude uvek na svirci ono sto se tebi svidja, pa je zato ovo sve proseravanje ;)

Edited by Bokee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Naravno da se ne odnosi :evotigana:

 

Uopste se ne radi da li sam "troo" fan ili nisam, nisam u toj prici uopste... Uvek ce nekome biti sranje set lista, to je normalno.. Ocigledno nije sranje onima koji vole sve od Gamma Raya, a sranje je onima koji znaju 15 pesama, pa je od tih 15 na set listi mozda 5, naravno da ce biti razocarani, jel :rolleyes:

 

Napravismo nauku od set liste.. Ja sam navikao da ne bude uvek ono sto zelim na svirkama, mozda mi je zato kul :mhihi:

 

p.s. naravno da ima puno boljih pesama... iz 3 poslednja albuma je zastupljena jedna pesma, i to Fight O.o

New world order nista, Somewhere out in space nista, pre toga nisu verovatno ni razmisljali da stavljaju nesto jer su zaboravili note i akorde... Tu ulazi ono > navika da ne bude uvek na svirci ono sto se tebi svidja, pa je zato ovo sve proseravanje ;)

 

Dobro je gari,aj sad dosta s proseravanjem.

 

Inaće,ja kao što sam rekao, na Gamma Ray max 200 ljudi.

Praktićno spandau ballet i rammstein će odneti najviše hiljada ljudi.ipak su oni spektakl,pirotehnika,pićke gole,haosefekti.Na gamma ray,valjda će biti nešto više od samo trobojnog kurvinskog svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislila da se na koncert ide da bi se chuo i video bend koji volish, a ne zbog pirotehnike i golih pichki... Izgleda da sam neshto opasno pogreshila :uhoh:

Mene apsolutno boli dupe kakvo ce osvetljenje da bude na GR, shto se mene tiche, mogu i dva reflektora. Bitno je da su oni tu, jbt.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja sam mislila da se na koncert ide da bi se chuo i video bend koji volish, a ne zbog pirotehnike i golih pichki... Izgleda da sam neshto opasno pogreshila :uhoh:

Mene apsolutno boli dupe kakvo ce osvetljenje da bude na GR, shto se mene tiche, mogu i dva reflektora. Bitno je da su oni tu, jbt.

 

 

Ondak ti idi na Baju Maju Kninđu.Ništa ne platiš,ništa ne dobiješ...osim pjesme i pijanog Baje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad but true. :(

 

Неко је на теми за концерт помињао како је у разговору (са Каијем?) сазнао да планирају турнеју/концерт на којој/коме ће свирати старије (Ралф-ера) и новије песме које иначе не свирају на концертима... WTB moar info on that! :)))

Edited by PrimEviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...