Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Guest HEFEST

pošto inače možeš da uđeš u prodavnicu, gde pred tebe iznesu jedno pedeset vrsta hedova, pa možeš da biraš

 

Ja imam tu srecu da sam 6 meseci miran i da stvarno mogu da biram. Drugih 6 meseci se snalazim. Naravno zajebes se nekada, ali nije poenta u tome. Neki ljudi namerno puse one ubice i stonduse. Ubiju se toliko da ne mogu da se pomere bez ikakvog normalnog razloga. Neki su mi objasnjavali kako su u depresiji i kako hoce tako samo da bi totalno zaboravili na ovaj svet. Ja nikada ne bih to radio sa tim ciljem. Glupost. Covek lakse zaboravi na sve kada se smeje nego kada depresivno sedi u fotelji i zvace smoki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto sam ovo slusanje odlagao toliko, ovo je definitivno najgori Mastodon album do sada. Nemam nista protiv pop-izovanja, ali ovo je cheesy pop (hey ho delove da ne pominjem), MTV 2000-te Mastodon :udri: Tu i tamo poneki dojajni rif, celokupno gledano kao pesma mozda Motherload da prodje, ovi ranije pusteni singlovi imaju svoje momente, ostatak tuga i cemer. Sto je najgore, cenim da je ovo zvuk kome idu sada, ne verujem da ce se vracati na staro, jedino ako odu u nekom desetom pravcu opet :no:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u tu istine al problem je sto su oni svoju lestvicu postavili suvise visoko mnogo ranije, i ipak nisu mogli da je odrzavaju toliko dugo, pa zato mislimo da je ovo los album, zato sto se uporedjuje sa njima konstantno. Imaju dovoljno kvalitetnog materijala iza sebe a ovo je album za sebe koji je sasvim solidan, mogli su se malo vise potruditi oko rifova al jebiga, bole ih kurac realno, zive rnr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, kada ti je bend omiljen bas zato sto postavi sebi visoke norme, onda je logicno da te smori kada ih ne ispunjava cak i ako album sam po sebi nije los ili katastrofa. Klasicni primeri 10k Days ili Watershed, daleko od toga da su losi albumi (pogotovo 10k) ali kada ih stavis pored Lateralusa Aenime Still Life-a Blackwater-a itd. objektivno su kurton. A pravi bendovi ne bi trebalo da se porede sa drugim, losijim bendovima, nego samo sa svojim standardom i eventualno standardom jednako kvalitetnih bendova. Da Mastodon savrseno zabole kurac to nam je svima jasno ali i dalje ne znaci da ne moze to da nas smori :D Kapiram svaki bend ima svoje ups and downs, a makar od njih nikad ne znas sta mozes da ocekujes, tako da uopste nije iskljuceno da sl. album opet bude do jaja, i mozda u nekom desetom fazonu.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...