Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Hunter je dugacak i tematski nedefinisan nekako, ovaj novi album mi je konkretniji dosta, zabavan, isplivavaju sve pesme na povrsinu, jedino mi je feast your eyes totalno prosek stvar, ostale su skroz dobre. Kada bi se Stargasm i The Sparrow nasle na novom albumu mogao bih opusteno da kazem da je novi bolji mnogo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i rekao da je sranje :D Covece, Black Tongue, Stargasm, The Hunter, The Sparrow, Spectrelight, pa cak i Curl of the Burl, sve stvari u rangu kakvih nema na ovom albumu, ajde eventualno Motherload. Dakle, bolje tematski nedefinisan sa odlicnim stvarima nego tematski definisan los pop-metal album, kao ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Crack the Skye Nemačka ,Once more round the sun je Brazil...znači dosta slabiji ,ali je i dalje klasa , u poredjenju sa drugima.

Judas Priest bi bio Urugvaj ,nekada je rulao svetskom scenom ,sad je ok ,zna da ubode neku pesmu/gol.

Hipsterski bendovi su Jelen Super liga

Deafhaven je FK Karakujić bunar

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako god, metalaca progera rokera, sve zivo od Metalike i Slejera preko Toola i sad Mastodona su obradili neki gudaci vec. Bilo originalno jedno vreme, sad je vec malo provaljena fora.. ne znaci da ne moze da bude dobro, ali nije vise wow, makar meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK - par rendom stvari, danas je mrtav dan, poslušao sam konačno onako kako valja ceo album, da ne bude na prekide po pesma-dve...

 

Novi album je njihov najgori, to je jasno kao dan. Što i ne znači puno, jer je ovo jedan od najboljih albuma što sam čuo ove godine. Ali godina je malo generalno njanjava zasad.

 

Chimes... je onako repertoarska, izmenjiva sa par istih takvih sa prethodnih albuma, ali sam je već 1000505342 puta čuo jer su je tizovali po fejsbucima mnogo.

 

Motherload je totalno meh stvar, uz Asleep in the deep i Once more... najvanila stvar u diskografiji.

 

High Road ima nula novog, nije loša pesma ali je idejno pozdrav, doviđenja, tenkjukamagen...

 

Tread Lightly, Feast Your Eyes i sve od nje do kraja su sasvim radosne i rad sam ih slušati od sad pa nadalje. Jes da su sve derivati, ali su dobri derivati.

 

Vokali definitivno nisu za metalske pičke koje oće dranje, to kod mame kad vam ne da sise.

Mnogo se ljudi nešto bune oko toga (ne ovde toliko, generalno), a svi su pre Cracka kukali da flekavi pijanac što peva ko preklano jare treba da dobije više prostora. Dobio je i ja sam srećan, a smrde nek plaču...

 

Eto, toliko, idem sad da slušam Reku i da čekam još ~19h do svirke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

haha jbt kakvo blamiranje, aj kad nastupaš na festu u Češkoj gde te sluša 20k pijanih kosijanera koje boli kurac kako zvuči samo dok čuju neki ritam, ovo je ipak neka komercijala i verovatno ide na TVu, tako da svako ko se iole razume u muziku može da čuje koliko fejluju sa pevanjem.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...