Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Normalno. Mastodon je na prva 3 albuma redefinisao muziku i imaju ogroman kredit kod mene zato sto su napisali tako fenomenalne albume, pogotovo Remission, tako da sto se mene tice mogu da izadju i sa dildoima na glavi i da sviraju meni je to do jaja, imaju ogroman kredit kod mene. Bend koji je napisao takve albume i koji iza sebe ima ultrakvalitetnu diskografiju ima za pravo da radi sada sta god hoce. Sad im je vreme da se zajebavaju i uzivaju u zivotu i a nisu zapravo uopste ni mnogo izgubili na kvalitetu, meni je novi album do jaja, i Motherload je do jaja i raduje me sto je postao HIT na neki nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend koji je napisao takve albume i koji iza sebe ima ultrakvalitetnu diskografiju ima za pravo da radi sada sta god hoce. Sad im je vreme da se zajebavaju i uzivaju u zivotu

 

Sve ovo vazi za Opeth, cak i za redefinisanje muzike, pa smo vidjeli kakav kredit imaju kod tebe.

 

Sve se na kraju svede na licni dozivljaj benda i ukus, i tvoj post je samo potvrda da objektivnost kad su ovakve stvari u pitanju ne postoji.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora sa kreditom je sto nemam prava da im serem kada i jedan i drugi bend imaju iza sebe gomilu dobrog materijala, da su negde na 2,3 albuma i na 5-10 godina postojanja uputio bih im kritiku naravno. Mogao bih ja sad da kazem da Brann umire i falsira na bini i da nije na nivou kao iz studija ali previdim to zato sto mi je celokupni vajb dobar. Ne radi se ni o kakvoj pristrasnosti i opravdavanju ako i bend koji volim izbaci sranje album, pa ja cu prvi da kazem kao ogroman Tool fan da je meni 10.000 days slab album zato te pitam kakvu objektivnost ocekujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ocekujem nikakvu objektivnost, o tome i pricam.

Oba benda su u samom vrhu, imaju slicne reference i igrom slucaja su izbacili albume u mjesec dana.

Na temi jednog benda si bio zustar s kritikama, a na temi ovog drugog si rekao sve ono sto sam citirao (a vazi za oba benda).

 

Ukazujem na tvoje "nepostenje", u nedostatku boljeg termina.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim sta sam pricao za Opeth album, mozda sam u afektu prenaglio mada sumnjam. Najveca zamerka njima je sto su totalno izgubili identitet i zvuk koji su imali i to je ono sto me je bas zabolelo dok Mastodon fura i dalje svoju pricu i prirodno evoluira pa mogu jako lako da opravdam taj kredit koji imaju kod mene. Verovatno si u pravu kada kazes da se sve svodi na licni dozivljaj benda, kod mene je to tako, kod nekog ko ne misli tako ce kritikovati jace, dosta zavisi i od ocekivanja, puno je tu faktora jbg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ovo vazi za Opeth, cak i za redefinisanje muzike, pa smo vidjeli kakav kredit imaju kod tebe.

 

Sve se na kraju svede na licni dozivljaj benda i ukus, i tvoj post je samo potvrda da objektivnost kad su ovakve stvari u pitanju ne postoji.

 

A posebno važi za najveći bend na svetu.

 

Poenta je da nijedan muzičar ne treba bilo kome da se pravda zbog onoga što radi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

8. Neurosis – Times of Grace [1999] <3 <3

 

When Bill and I were in Today is the Day, we toured with Neurosis while they were on the road with this record. They played most of it every night – just to be able to experience the sheer power of Neurosis at close quarters like that was really incredible. The intensity, the places they can go musically – it definitely taught me that there’s a deeper place you can go. At the time, I wanted to go there but I just really didn’t know how. That was Bill and I’s first tour of Europe; they’d been at it for ten years plus and taught us a lot. That line-up of Today is the Day broke up over there, and that was the catalyst for Mastodon starting. It had a lot to do with that tour and mainly Scott Kelly, he was really supportive of us and said ‘You don’t need anyone else; just go start your own band.’ A good mentor – that’s why we try to include him on most of our records. He didn’t sing on Remission – I was too afraid to ask. We had a part that was perfect for him onLeviathan, and we’d had Neil from Clutch come and do a part, so I thought ‘well, I can ask him.’ He was thrilled to be part of it, so I take the same approach on every album. If we have a spot for him – if I think a song is begging for his voice – I send it over. He’s had the time every record. We always wait with great anticipation to see what he comes up with. Whatever he lays down is what we keep; he always delivers.

 

 

ufff jebo te kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...