Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sinoć sam sanjao da sam kod Hudinija i da su mu neki mafijaši cigani upali na gajbu. Izvodio sam ih jednog po jednog i prebijao ih bezbolkom, a onda se vraćao unutra kao da se ništa nije desilo. Čak mislim i da sam se predstavio kao gazda kuće... Inače, nisam rasista, a kod Hudinija na gajbi nisam bio bar deset godina...

Naravoučenije: snovi su zajebana stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ууууу, сад сам се сетиоп да сам заборавио да једем... Мада јео сам торту пре пар сати...

 

 

Не знам да л' ћу да је сањам ноћас...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, nisam rasista, a kod Hudinija na gajbi nisam bio bar deset godina...

Pa navrati...

 

Inace, jel neko veruje u skriveno znacenje snova? Preksinoc sanjam da karam neku ribu (kojoj se btw ni ne javljam na ulici), a sinoc mi ista pridje i pita me nesto tipa jel idem u njenom pravcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa navrati...

... pa da ulete neki cigani!

 

Preksinoc sanjam da karam neku ribu (kojoj se btw ni ne javljam na ulici), a sinoc mi ista pridje i pita me nesto tipa jel idem u njenom pravcu...

ZONA SUMRAKA! Da nisi bio na Borkovcu? Po onoj mrakčini ni ja ne bih išao sam... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko mila! Trebao si da dodjes!

 

Idem ti ja sam kroz sumu, ne vidim prst pred okom, a pici neka tehnoza, ne cujes sta mislis. Pitam se ja, kakav je to moto skup kad pici tehnoza, i onda kad sam se popeo uz stepenice, vidim striptiz. Pridjem blize, a ono TRANDZA SE SKIDA!!! Jebo ih moto skup!

 

Ej da, pivo je stvarno bilo 30 dindzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...