Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja sam sanjala da me juri neki bik. =(

 

Frojd bi sigurno rekao neshto na to.

:)

Вероватно би рекао: "Причај ми о својој мајци". Јебени едиповац. Мислио човек да ако је он болесник, да су и сви остали.

И био је у праву! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam razne snove, al to nije problem nego nesvesno ustajanje, tako naprimer ustanem i pocnem da sredjujem sobu, izlazim vani..a to je tako uzrujavajuce kao da nesto nije u redu uvek sam u nekoj zurbi kao da me neko juri...jos kao mali u cetvrtom osnovne drugovi su mi pricali kako sam setao nocu tako sam se jednom probudio ispred vrata hotelske sobe...jos kao malecki veoma cale mi je pricao kako sam ustajao i krenuo da bezim prema prozoru par puta sam udario sestru nesvesno kao da sam hteo od necega da se odbranim...dali neko zna o cemu se radi i kako to da "izlecim"....

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,i ja sam imao te tripove da se budim nocu bez nekog posebnog razloga :)

 

 

Inace,pre neku noc sam sanjao da sam krenuo na neki koncert (mislim da je u pitanju bio Helloween+Gamma Ray u Sofiji) i da sam tek kod granice ukapir'o da sam:1. zaboravio kartu za koncert kuci :) (al' dobro,poneo sam pare,ap sam mislio OK kupicu drugu);2. zaboravio da ponesem i jebeni pasos,pa me nisu pustili na koncert :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E covece sta ja sve sanjam, svako jutro se probudim umorna....zaista retkost je da ne sanjam tj. da se ne secam sna!

Mislim da snovi nesto znace i da samo ta osoba koja sanja moze da protumaci svoj san, nema tu onih univerzalnih znacenja. A mislim da neki i ne znace nista, ipak tu su smesteni i svakakvi utisci od prethodnih dana ili trenutna razmisljanja, osecanja strahovi...

Zadnji san mi je bio da decko hoce da vodimo ljubav na ivici zgrade, citaj da me baci sa zgrade! Umalo mu je i uspelo! A iste noci drugi san kako me je doticni silovao, i jos ostanem trudna!

A da ne pricam o tome kako redovno sanjam kataklizme, ratove, zemljotrese.....stalno u begu i borbi!

A cesto sam u snu pravila neka nova bica, zivuljke, ili su me napadala cudovista i monstrumi!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...